Volný doprovodí Klokany do první ligy

Volný doprovodí Klokany do první ligy

21. červen 2007. VOLNÝ, přední český telekomunikační operátor, se stal partnerem pražského fotbalového klubu Bohemians 1905. Smlouva o partnerství je uzavřená na rok, VOLNÝ tak bude doprovázet Klokany v celé nastávající sezoně, kdy hráče z Vršovic přivítá nejvyšší fotbalová soutěž. Po celý rok se fanoušci pražské „Bohemky“ mohou na portálu VOLNÝ.CZ těšit na zajímavé informace z vršovického Ďolíčku a na soutěže o vstupenky na jednotlivá utkání.

VOLNÝ se dohodl na partnerství s fotbalovým klubem Bohemians 1905 koncem května a smlouva byla uzavřena počátkem června. Spolu s vedením a fotbalisty Bohemians 1905 se tak VOLNÝ radoval z postupu do 1. fotbalové ligy.

„Těší nás, že můžeme být partnerem tak cílevědomého týmu, který se spolu s fanoušky popral o návrat do nejvyšší fotbalové soutěže. Rozhodli jsme se podpořit sport, který mají Češi rádi a klub, který je v českém fotbalovém prostředí svým způsobem výjimečný, nehledě na jistou symboliku v podobě zelené barvy. Věříme, že Klokani dosáhnou v nastávající sezoně velkého úspěchu,“ říká Clemens Wohlmuth, generální ředitel VOLNÝ.

 „Pro Bohemians 1905 je spolupráce s tak silnou společností velice důležitá a věřím, že společně vrátí slavný český klub na dlouhou dobu mezi tradiční účastníky 1. ligy. Jsme přesvědčeni, že toto partnerství bude dlouhodobé a postupně rozšířené ke spokojenosti obou subjektů,“ uvádí Zdeněk Míka, marketing manager Bohemians 1905.

Součástí partnerství je prezentace společnosti VOLNÝ v prostorách stadionu Bohemians 1905 a prezentace klubu na portálu VOLNÝ.CZ ve formě článků, fotografií, soutěží o vstupenky apod.

Témata článku: Nejvyšší vedení, Partnerství, Důležité partnerství

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje