Volejte s VoIPEXem mimo špičku za polovinu

Alternativní telekomunikační operátor IPEX nabízí s příchodem babího léta levnější volání mimo špičku. Cena se týká hovorů do pevné telefonní sítě, hovory do více než dvanácti partnerských sítí jsou stále zdarma.
Volejte s VoIPEXem mimo špičku za polovinu

Přicházející podzim hýbe cenami. S internetovou telefonií VoIPEX nyní můžete volat levněji. Mimo špičku, tedy od 19.00 do 7.00 v pracovní dny a o víkendech a státních svátcích, platíte za minutu jen 0,60 Kč včetně DPH.

 

Ovšem volání do partnerských sítí, jejichž seznam se stále rozrůstá, je zdarma kdykoli. V tuto chvíli lze tak bezplatně telefonovat do více než 12 českých VoIP sítí.

 

S VoIPEXem se také na rozdíl od jiných služeb dovoláte (a zdarma) na tísňové linky (112, 150, 155, 156, 158) a zdarma vás spojí i na zelené linky (800). Využívat také můžete různých telefonních služeb, jako je třeba přesný čas či jiné komerční služby.

 

Výhodné volání mimo špičku vhodně doplňuje aktuální nabídka volacích sad. V jejím rámci si můžete pořídit profesionální softwarový telefon eyeBeam za zvýhodněnou cenu 99 Kč, kvalitní IP telefon BudgeTone 102 za 1000 Kč anebo při koupi sady za 2600 Kč získáte 3000 Kč kreditu na volání a navíc zdarma telefon BudgeTone 102. 

 

Více informací lze získat na adrese www.voipex.cz.

 

 

IPEX

 

Společnost IPEX je alternativní telekomunikační operátor nabízející široké spektrum možností v oblasti připojení k internetu. V jeho nabídce se nalézá ADSL, kabelové připojení v rámci metropolitních sítí a bezdrátové připojení pomocí Wi-Fi, WiMAXu a mikrovlnných technologií. IPEX také poskytuje webhosting, serverhosting a další doplňkové služby. Od roku 2005 nabízí IPEX pod názvem VoIPEX (Voice over IPEX) internetovou telefonii, založenou na bázi otevřeného protokolu SIP.

 

Více informací lze nalézt na www.ipex.cz.

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí