VoIPEX nabízí v létě nové sady pro internetové telefonování

24. července 2006
Spekulace potvrzeny: AMD se spojí s ATI!
Alternativní telekomunikační operátor IPEX nabízí od léta nové sady pro internetovou telefonii VoIPEX. Sady obsahují například profesionální softwarový telefon eyeBeam nebo kvalitní hardwarový IP telefon či bránu od Grandstreamu, respektive Linksysu. Telefony jsou v rámci sad výrazně dotované – běžně stojí jen třetinu obvyklé prodejní ceny.
VoIPEX nabízí v létě nové sady pro internetové telefonování

Pro nováčky, kteří si chtějí vyzkoušet telefonování přes internet, poslouží 50 Kč kreditu a třicetidenní zkušební verze profesionálního softwarového telefonu CounterPath eyeBeam. Zkušební sadu lze objednat a zaplatit pomocí SMS v ceně 50 Kč. Samozřejmostí je české příchozí telefonní číslo podle výběru.

 

Uživatele vyžadující mobilitu jistě zaujme sada s 500korunovým kreditem a plnou verzí telefonu eyeBeam. Cena sady je 599 Kč, takže SW telefon eyeBeam v hodnotě 700 Kč získá zákazník za pouhých 99 Kč. CounterPath eyeBeam disponuje pokročilými funkcemi s intuitivním a uživatelsky přátelským ovládáním. Díky placenému kodeku G.729 a podpoře řízení kvality služeb (QoS) nabízí tento přístroj špičkovou kvalitu volání.

 

Příznivcům hardwarových telefonů VoIPEX přináší sadu v ceně 2000 Kč, která obsahuje kredit 1000 Kč a dotovaný telefon Grandstream BudgeTone 102. BudgeTone 102 má dobře čitelný podsvícený displej a kvalitní klávesnici s velkými tlačítky. Výhodou je kvalitní zvuk, hlasitý odposlech a seznam hovorů. Zajímavostí jsou vlastní vyzváněcí tóny.

 

Pro zákazníky, kteří jsou spokojeni se svým stávajícím telefonem, ale chtějí začít využívat výhod internetové telefonie, je v nabídce VoIPEXu sada obsahující VoIP bránu HandyTone 486. Ta zajišťuje kromě vysoké kvality hovoru také podporu faxových přenosů. Sada v ceně 2250 Kč obsahuje české číslo a kredit 1000 Kč, takže brána HandyTone 486 zákazníky přijde na dotovaných 1250 Kč. Za příplatek 300 Kč lze také získat bránu HandyTone 496, která nabízí dvě linky – například jednu pro telefon a druhou pro fax.

 

Pro profesionály je určena nejdražší sada – za 4000 Kč získají české číslo s kreditem 3000 Kč a dotovaný telefon Grandstream GXP-2000. Tento manažerský telefon nabízí kromě výjimečného vzhledu také všechny potřebné funkce a kvalitní zvuk. Za příplatek 1000 Kč lze k této sadě objednat místo modelu GXP-2000 manažerský telefon Linksys SPA-941, který získal v testech výborná hodnocení.

O IPEXu

Společnost IPEX je alternativní telekomunikační operátor přinášející široké spektrum možností v oblasti připojení k internetu. V jeho nabídce se nachází ADSL, kabelové připojení v rámci metropolitních sítí a bezdrátové připojení pomocí Wi-Fi, WiMAXu a mikrovlnných technologií. IPEX také poskytuje webhosting, serverhosting a další doplňkové služby. Od roku 2005 nabízí IPEX pod názvem VoIPEX (Voice over IPEX) internetovou telefonii založenou na bázi otevřeného protokolu SIP.

 

Váš názor | Spekulace potvrzeny: AMD se spojí s ATI!

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší