Vodafone přešel na plně digitalizované zpracování zákaznických dokumentů od AutoContu

Vodafone přešel na plně digitalizované zpracování zákaznických dokumentů od AutoContu

Praha, červen 2007 – V únoru letošního roku byl dokončen projekt „DMS for customer care“ ve společnosti Vodafone Czech Republic a.s. AutoCont CZ v rámci projektu zdigitalizoval 1,5 milionu stran dokumentů, které byly následně importovány do dokumentového systému IBM FileNet P8. V rámci systému IBM FileNet P8 je využit systém Business Process Management k řízenému zpracování zákaznické dokumentace.

Před začátkem projektu probíhalo zpracovávání smluv, formulářů a žádostí od zákazníků v papírové podobě. Toto se týkalo i archivace dokumentu. Projekt digitalizace řešil zefektivnění tohoto procesu přechodem na elektronické zpracovaní. Lze jej rozdělit na dvě části:

  • Digitalizace archivu zákaznických dokumentů 
  • Implementace systému FileNet a Kofax pro elektronické zpracování zákaznických dokumentů – skenování papírových dokumentů nebo dokumentů zasílaných faxem, následné automatické vytěžení a výstupní kontrola a ukládání dokumentů prostřednictvím workflow do dokumentového systému FileNet P8

Dokumenty zasílané zákazníky jsou zpracovávány příjmem zákaznických faxů nebo skenováním v prostředí systému KOFAX Ascent Capture. V rámci zpracování jsou vytěžovány údaje, které jsou pak odesílány do prostředí systému FileNet. Zde je připraveno workflow pro zpracování přijatých dokumentů.

Přínosem pro pracovníky společnosti Vodafone je zjednodušení a zrychlení vyhledávání dokumentů zákazníků v archivu, zrychlení zpracování zasílaných dokumentů zákazníkům a podstatné snížení rozsahu práce s papírovými dokumenty.

Váš názor Další článek: Prohlížeč XnView v nové verzi 1.91.1

Témata článku: Care, Vodafone, Workflow, Faxy

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší