VMware virtualizuje IT prostředí společnosti United Bancorp

VMware virtualizuje IT prostředí společnosti United Bancorp

Společnost VMware, světový lídr v oblasti virtualizačních řešení, dnes oznámila, že firma United Bancorp standardizuje na bázi VMware Infrastructure 3, jež v daném odvětví znamená synonymum pro jedničku v oblasti virtualizace datových center. Toto rozhodnutí je základem pro virtualizované IT prostředí, jež přináší vyšší dostupnost aplikací a umožní tak poskytovat kvalitnější služby zákazníkům.

Společnost United Bancorp je finančním holdingem, v němž pracuje 275 zaměstnanců. Disponuje dvěma dceřinými firmami, komunitními bankami, jež poskytují služby klientům jak ze sféry podnikatelské, tak i osobní. Společnost se rozhodla zavést virtualizaci co možná nejdříve, aby svým zákazníkům mohla začít poskytovat lepší služby při současném snížení nákladů na IT a posílení elastičnost svých aplikací. United Bancorp v současné době provozuje veškeré kriticky důležité interní i externí bankovní aplikace na virtualizované infrastruktuře od VMware.

„Když jsme zkoumali dostupná virtualizační řešení, žádnému konkurentovi se nepodařilo byť jen přiblížit k parametrům běžným u VMware. Jmenovitě mám na mysli zejména spolehlivost, snadnou ovladatelnost, širokou nabídku nástrojů a v neposlední řadě také poskytovanou podporu“, řekl Arell Chapman, asistent viceprezidenta pro síťovou administraci ve společnosti United Bancorp.

Výzkum provedený společností VMware ukazuje, že se malý a střední business ve všech formách obává o trvanlivost své serverové infrastruktury a zároveň chce implementovat účinné řešení pro případ havárie, které zajistí nepřetržitou dostupnost služeb.

“Malé a střední podniky běžně musejí implementovat kompromisní řešení, jež zahrnují použití zálohovacích pásek a disků pro kritické aplikace, zatímco zbytek jejich podnikání je ponechán napospas osudu, neboť v případě havárie či jiné neplánované odstávky jednoduše nebude fungovat”, říká Dan Chu, viceprezident pro nově vznikající produkty a řešení ze společnosti VMware. “Potřeba plynulého provozu všech aplikací bez vynucených odstávek je klíčovým bodem pro rozvoj malého a středního podniku. Midsize and Enterprise Acceleration Kits od VMware přinášejí potřebnou infrastrukturu, jež malému a střednímu podniku zajistí jednoduchou a cenově dostupnou implementaci řešení, jež spolehlivě ochrání proti neplánovaným a nechtěným odstávkám.”

Váš názor Další článek: Nvidia představila nové mobilní grafické karty

Témata článku: Malá spolehlivost, Klíčový parametr, United, Malý podnik, Malá dostupnost

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší