VMware představil Socialcast Integration Engine

VMware představil Socialcast Integration Engine

Společnost VMware, Inc., globální lídr v oblasti virtualizačních řešení a cloudové infrastruktury, oznámila dostupnost produktu Socialcast® Integration Engine™, pokročilé sady integračních funkcí, která umožní uživatelům i systémům připojit se ke své firemní síti a využívat sociálních technologií k dosažení lepších firemních výsledků. Socialcast Integration Engine spojuje Socialcast Reach® Version 3 s novým produktem Community App Manager a rozsáhlou sadou vývojářských rozhraní API. Řešení umožní systémům bezpečně se zapojit do celé řady činností, a rozšířit tak výhody sociálních funkcí i na aplikace a stroje. Výsledkem jsou kvalitnější a efektivnější rozhodnutí v rámci firmy.

„Většina lidí hledí na využívání sociálních funkcí v rámci firem ze špatného úhlu,“ řekl Chuck Dietrich, vice-prezident a generální ředitel pro sociální aplikace ve společnosti VMware. „Hlavním cílem využívání sociálních funkcí v rámci firmy je zvýšení hodnoty podnikání, od propojení lidí až k posílení důležitých firemních procesů. To znamená, že využívání sociálních funkcí nemůže být paralelním procesem, pro plné využití výhod musí sociální funkce zcela proniknout do firmy a integrovat se s klíčovými systémy pro přenos informací.“

Díky Socialcast Integration Engine je možné propojit uživatele a systémy za využití přirozeného a uživatelsky přívětivého rozhraní, které přináší výhody sociální spolupráce do firemních systémů jako je CRM, správa inventáře a HR aplikace. Propojením systémů a sociálních funkcí je možné sdílet vysoce relevantní a aktuální informace prostřednictvím zaměstnanců i jiných zdrojů a těžit z principu, kterým sociální interakce mění firemní komunikační paradigma.

Význam vlastních aplikací ve velkých firmách

Velké firmy již do vývoje vlastních aplikací investují. Podle agentury Gartner, Inc,
má 79 % velkých firem ve svém portfoliu vlastní aplikace. 37 % firem využívá téměř nebo zcela výhradně vlastní aplikace. *

Socialcast Integration Engine reaguje na rostoucí význam vývoje vlastního software ve velkých firmách tím, že umožňuje integraci vlastních aplikací prostřednictvím sociálních funkcí. Díky rozšiřitelné platformě pro vývoj bezpečných a výkonných aplikací je Socialcast schopný pomoci velkým firmám přidat sociální vrstvu do svého portfolia aplikací aniž by bylo nutné vybírat jen standardní balíčková řešení. To otevírá možnost přidat sociální funkce do všech klíčových firemních procesů a dosáhnout tak vyšší produktivity a lepších firemních výstupů.

Socialcast Integration Engine

Reach verze 3:

Socialcast Reach obsahuje intuitivního průvodce nastavením, který uživateli umožní integraci jakéhokoliv firemního systému, který akceptuje HTML/Javascript fragmenty, jako je SharePoint, CRM, ERP, PLM, HCM, intranet a wiki. Informace je možné sdílet v reálném čase díky aktualizacím v rámci Socialcast i firemních systémů. Nově představené řešení Reach verze 3 obsahuje navíc:

·Nové typy rozšíření jako například větší možnosti vlastního nastavení komunitních trendů, nástroj pro rozpoznávání a možnost přidání nových tlačítek

·Hlubší a lepší integraci pro dynamický přenos dat z hostitelské stránky a bezproblémové zobrazení obsahu

·Vylepšení uživatelské zkušenosti se sdílením obsahu a možnost sdílet informace v rámci konkrétní Socialcast skupiny

Community App Manager

Community App Manager umožňuje vývojářům efektivně a bezpečně vytvářet aplikace na platformě Socialcast a IT pracovníkům jejich bezpečnou správu včetně kontroly přístupu, zveřejňování a propagace aplikací vytvořených pro potřeby komunity. Community App Manager pro vývojáře a IT pracovníky zahrnuje:

·Nejnovější bezpečnostní protokol OAuth 2.0 pro bezpečný přenos dat mezi platformou Socialcast a aplikacemi vývojářů

·Možnost detailní kontroly pro IT pracovníky, kteří spravují přístup uživatelů i programů k aplikacím

·Interní app store pro prezentaci vlastních aplikací v rámci komunity a posílení využívání individuálních aplikací

Socialcast REST API

Robustní rozhraní REST API dostupné v rámci Socialcast poskytuje programový přístup a plnou funkčnost v rámci komunitní webové stránky Socialcast. Díky tomu mohou firmy vytvářet ještě hlubší sociální propojení s firemními systémy včetně těch, které firma vyvinula sama.

Témata článku: Rest, Pokročilý průvodce, Fragment, Reach, Klíčová funkce, Plná možnost, Rámec, Velká výhoda, Engine, Bezpečná aplikace, Možné řešení, Velké portfolio

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje