Vltava.cz rozjíždí on-line lékárnu

Brno, 29. června 2006 – Internetový obchod Vltava.cz (www.vltava.cz), člen rodiny obchodů InternetShops a držitel ocenění Internetový obchodník roku 2005, otevřel v červnu pro své zákazníky internetovou lékárnu s širokou nabídkou přípravků pro zdravý život.
Vltava.cz rozjíždí on-line lékárnu

Oddělení Lékárna se stalo nejnovějším přírůstkem do rodiny obchodů a rozšířilo počet oddělení obchodního domu Vltava.cz na 12. Toto rozšíření o možnost nákupů přípravků pro zdraví je tak dalším z dárků, které internetový obchod Vltava.cz připravil pro své zákazníky při příležitosti oslav 10. výročí působení na českém trhu.

 

„Otevření on-line lékárny je dalším krokem ve zvoleném trendu rozšiřování nabídky našich obchodů, které vychází z požadavků našich zákazníků.“, prozradil  generální ředitel společnosti InternetShops, Josef Suchánek. „Myšlenka spuštění internetové lékárny přišla s postupným uvolňováním trhu s léčivy a volně prodejnými přípravky pro zdraví a kondici. V této chvíli realizujeme v rámci platné legislativy 1. etapu projektu, po dokončení všech legislativních změn (připravovaný zákon o lécích) plánujeme rozšíření sortimentu o volně prodejné léky a vznik  plnohodnotné lékárny.

 

 Současná nabídka oddělení Lékárna obsahuje více než 800 položek. Základ nabídky tvoří především vitamínové preparáty, potravinové doplňky, přípravky přírodní medicíny a zdravá výživa.“, uvedl marketingový manažer společnosti InternetShops, Vladimír Švehla a doplnil: „Velkou předností našeho projektu je rozsah informací o jednotlivých přípravcích, díky nimž má zákazník možnost zjistit před koupí většinu potřebných vlastností a možností využití vybraného preparátu.“

 

 

V případě zájmu o další informace prosím kontaktujte:

Vladimír Švehla
marketingový manažer
InternetShops, a. s.
E-mail: vladimir.svehla@internetshops.cz

 

 

O společnosti InternetShops, a. s.

Společnost InternetShops je držitelem titulu Obchodník roku 2005 v kategorii Internetoví obchodníci. Patří mezi nejstarší provozovatele internetových obchodů, první byl v České republice založen již v roce 1996. Do rodiny obchodů InternetShops patří obchody Vltava.cz, Cybex.cz, MusicKatalog.cz, ElectroHall.cz a Dunaj.sk a aukční server Aukce.cz.

V obchodech skupiny InternetShops nakupuje více než 500.000 registrovaných zákazníků, kteří si zde mohou vybírat z nabídky 1.000.000 položek zboží.

Cílem všech obchodů skupiny InternetShops je při maximálním komfortu poskytovat svým zákazníkům nadstandardní služby ať již formou vyčerpávajících informací, šíří sortimentu, cenovou hladinou nebo přidanými službami. Veškeré aktivity společnosti jsou vytvářeny na základě zákaznických potřeb a směřují ke zkvalitňování nákupních standardů na internetu.

Společnost InternetShops, a.s. je auditovaná společností Deloitte.

Diskuze (4) Další článek: První betaverze Mozilla Firefox 2.0 je před dokončením

Témata článku: Nabídka obchodu

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší