Vladan Zalejský byl jmenován ředitelem divize vývoje a služeb informačního systému LCS Noris

Dne 1. ledna 2006 proběhla ve společnosti LCS International významná personální změna v top managementu. Na pozici ředitele divize vývoje a služeb LCS Noris nastoupil Mgr. Vladan Zalejský. Vystřídal v této funkci Ing. Jiřího Karpetu, který společnost LCS po třináctiletém působení opouští.
Vladan Zalejský byl jmenován ředitelem divize vývoje a služeb informačního systému LCS Noris

Mgr. Vladan Zalejský své manažerské i odborné kvality, zejména bohaté projektové zkušenosti, osvědčil ve vedení hradecké pobočky LCS International (dříve LCS Softprofes), kde od dubna do konce roku 2005 zastával funkci ředitele pobočky.

„Za úspěch v rámci svého působení v LCS Hradec Králové považuji zejména rozběh nové verze 6.0 systému LCS SIS, která byla dokončena v létě loňského roku a slavnostně představena na Invexu 2005. Následně pak došlo ještě k dalšímu rozšíření funkcionality LCS SIS. Současně jsme mohli zaznamenat zvyšující se zájem zákazníků o tento systém,“ rekapituluje Vladan Zalejský. „Považuji to za úspěch, neboť je to výsledkem práce celého týmu a realizace zvolené strategie,“ dodává.

„Vladan Zalejský nyní naváže na obrovský kus práce, který ve vývoji vlajkového systému naší firmy odvedl Jiří Karpeta,“ říká Jan Přerovský generální ředitel LCS. „Během svého dosavadního působení v LCS prokázal Vladan Zalejský své strategické myšlení s orientací na zákazníka i schopnost dotahovat projekty do úspěšného konce. Zároveň je to charismatický člověk, který dokáže řídit tým a nadchnout své spolupracovníky,“ dodává Jan Přerovský.

Cílem nového ředitele vývoje a služeb LCS Noris je nyní upevnit pozici systému LCS Noris, využívajícího platformu Microsoft .NET, jakožto „českou jedničku“ na trhu robustních informačních systémů pro střední a velké společnosti. Chce dále posilovat jeho funkcionalitu (řada novinek se objeví již v nové verzi 42) a uzpůsobit systém tak, aby byl v maximální možné míře uživatelsky přívětivý.

Prioritou Vladana Zalejského je také co nejužší spolupráce s partnery LCS. „Za velmi důležité považuji větší zapojení našich partnerů - jak do prodeje, tak i do vývoje systému, což souvisí s nutností celkového posílení partnerské sítě,“ říká.

Vladan Zalejský (1967) vystudoval Matematickou analýzu na Přírodovědecké fakultě v Olomouci. V letech 1991 – 2004 pracoval v PVT, kde se vypracoval ze správce systému přes vedoucího projektu až po ředitele odboru systémových služeb a vývoje.
Je šťastně ženatý a má jedno dítě. Mezi jeho záliby patří hudba, články z oblasti astronomie a vše kolem nových technologií.

O společnosti LCS
Společnost LCS je nejvýznamnějším českým producentem podnikových aplikací (ERP). Zabývá se vývojem, implementací a podporou specializovaných informačních a ekonomických systémů pro výrobu, služby a obchod. Společnost LCS je producentem podnikových informačních systémů LCS SIS, LCS Helios IQ a LCS Noris, pokrývajících nejširší spektrum potřeb podniků. Všechny produkty jsou doplněné širokým portfoliem služeb a partnerských programů. V současnosti společnost zaměstnává zhruba 200 pracovníků. Obrat skupiny LCS v roce 2004 činil 233 mil. Kč.

Bližší informace lze nalézt na www.lcs.cz.

Témata článku: Microsoft, Producent, Sis

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje