Vladan Zajeský převzal otěže v nové hradecké pobočce LCS

29. září 2005
DivX Create Bundle dočasně zdarma
Po dokončené fúzi se z LCS Softprofes stála pobočka LCS International. Novým ředitelem zde byl jmenován Vladan Zalejský, který bude mimo jiné zodpovědný za rozvoj ekonomického systému pro podnikatele a malé firmy – LCS SIS.
Vladan Zajeský převzal otěže v nové hradecké pobočce LCS

„S počítači a počítačovými systémy pracuji celý svůj život, a jsem rád, že můžu spojit své schopnosti a zkušenosti právě s hlavním producentem informačních systémů v České republice,“ říká Mgr. Vladan Zalejský, nový ředitel hradecké pobočky LCS International. „Mým hlavním úkolem bude posilovat pozici firmy LCS v segmentu malých a středních firem, pro který dodáváme velmi kvalitní produkt LCS SIS.

 

Vladan Zalejský (1967) vystudoval Matematickou analýzu na Přírodovědecké fakultě v Olomouci. V letech 1991 – 2004 pracoval v PVT, kde se vypracoval ze správce systému přes vedoucího projektu až po ředitele odboru systémových služeb a vývoje.

„Definoval jsem nové produkty a navrhl uspořádání divize. Měl jsem na starost fungování odboru o velikosti 60 lidí,“ doplňuje.

 

Zalejský je šťastně ženatý a má jedno dítě. Mezi jeho záliby patří hudba, články z astronomie a vše kolem nových technologií.

 

V současnosti se připravuje na Invex, kde proběhne například prezentace systému LCS SIS a křest jeho nové verze 6.0, která přináší řadu novinek a uživatelských vylepšení. K novým funkcím patří například elektronické podávání nemocenského pojištění prostřednictvím Portálu veřejné správy, evidence DPH v režimech jiných členských států EU, podpora zahraničních příkazů či specifické číselníky a výkazy pro obecní úřady s možností jejich elektronického předávání.

 

O společnosti LCS

Společnost LCS je nejvýznamnějším českým producentem podnikových aplikací (ERP). Zabývá se vývojem, implementací a podporou specializovaných informačních systémů pro


výrobu, služby a obchod. Společnost LCS je producentem podnikových informačních systémů LCS SIS, LCS Helios IQ a LCS Noris, pokrývajících nejširší spektrum potřeb podniků. Všechny produkty jsou doplněné širokým spektrem služeb a partnerských programů. V současnosti společnost zaměstnává téměř 200 pracovníků. Obrat skupiny LCS v roce 2004 činil 233 mil. Kč.

Bližší informace lze nalézt na www.lcs.cz.

Váš názor | DivX Create Bundle dočasně zdarma

Témata článku: Producent

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší