Vítkov se otřásá v základech

Praha, 8. března 2005 – Včera večer se na žižkovském vrchu Vítkov nad Prahou rozzářilo písmeno X. Je symbolem společnosti Xerox Czech Repulic, která zde ve dnech 9. a 10. března 2003 pořádá výstavu s názvem INNOVATE 05. Zveme tímto všechny nadšence nejnovějších tiskových řešení a příznivce vysoké kvality na tuto akci, která je určena nejen pro malé, střední i ty největší firmy, komerční zpracovatele i organizace veřejné správy, ale i pro širokou veřejnost.
Vítkov se otřásá v základech

Mohutné prostory v Národním památníku na Vítkově budou svědky této jedinečné akce, na které budou mít všichni návštěvníci šanci vzhlédnout celou řadu vystavených produktů od produkčních tiskových systémů po kancelářská multifunkční zařízení. Zároveň INNOVATE 05 umožní všem návštěvníkům seznámit se s nejnovějšími technologickými trendy, přinese nové možnosti práce s dokumenty, rychlejší a kvalitnější tisk a zároveň představí poradenské služby společnosti Xerox.

Na návštěvníky, kteří se zaregistrují před zahájením INNOVATE 05 na stránkách www.xerox.cz , čeká celá řada cen, které budou v průběhu akce vylosovány. Mezi výherní ceny patří například některé z nových modelů stolních tiskáren značky XEROX či cenové výhody při nákupu strojů. Každý desátý zaregistrovaný návštěvník dostane kalendář se závodními motorkami Ducati. Tyto značky se v loňském roce spojily a vytvořily tým Xerox Ducati, který úspěšně absolvoval mistroství světa v závodech SuperBiků.

Zájemci se mohou registrovat na stránkách www.xerox.cz. Ti, kteří tak učiní, obdrží při vstupu na výstavu osobní dárkový balíček.

Xerox Czech Republic prodává na našem trhu publikační tiskové systémy, černobílé a plnobarevné multifunkční kopírovací stroje s faxy a tiskárnami, velkoformátové stroje a tiskárny, stejně jako software pro document management. Ke všem strojům dodává Xerox i spotřební materiál a poskytuje kompletní servis a údržbu. Do nabídky firmy rovněž patří celá škála služeb od pronájmu strojů až po sofistikovaný outsourcing. Outsourcingu se věnuje celá samostatná divize XGS (Xerox Global Services).

Více informací o firmě Xerox naleznete na adrese www.xerox.cz.
Martina Machová, Xerox CR
tel. 606 604 252,
Denisa Jílková, CoLin
tel. 283 890 139

Váš názor Další článek: Souborový systém WinFS bude i pro Windows XP

Témata článku: Software, Xerox, Nejnovější trend, Stroj, Celá škála, Samostatná služba, Outsourcing, Velkoformátové tiskárny, Závodní tým, Superbike, Tiskárny multifunkční, Tiskárny v akci, Celý stroj


Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme 21 stavebnic pro malé caparty i budoucí experty na A.I.

Jakub Čížek | 10

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 29

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 93


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky