Visual Connection rozšířuje smlouvu s AVID Technology

Společnost Visual Connection, s.r.o. oznamuje rozšíření smlouvy se společností AVID Technology, výrobce nelineárních střihových systémů.
Visual Connection rozšířuje smlouvu s AVID Technology
Společnost Visual Connection, s.r.o. oznamuje rozšíření smlouvy se společností AVID Technology, výrobce nelineárních střihových systémů. Visual Connection reprezentuje společnost AVID od roku 1994 na území České republiky. Současně reprezentuje i společnost Digidesign, divizi AVID, zabývající se vývojem a výrobou nelineárních audio systémů, a od roku 1993 je také reprezentantem společnosti Softimage, výrobce grafických a 3D systémů, která se v roce 1997 stala divizí AVIDu.

Dlouhodobá spolupráce se společností AVID, Softimage i Digidesign vyústila v rozšíření distribuční smlouvy. S okamžitou platností Visual Connection reprezentuje a zastupuje společnost AVID Technology včetně divizí na území České republiky a nově i na území Slovenské republiky. Visual Connection je taktéž exkluzivním dodavatelem systémů AVID Technology pro televizní trh.

Visual Connection, s.r.o. je integrační, distribuční a řešitelská společnost na poli profesionálních digitálních medií – video, zvuk, grafika, animace a multimedia – reprezentující na území České a Slovenské republiky řadu významných dodavatelů z oboru mediálních technologií - AVID, Softimage, Digidesign, Matrox, Inscriber, SONIC Solutions, Optibase, RealNetworks, IBM, SGI a Microsoft. Další informace na http://www.visual.cz/.

AVID Technology je jedním z hlavních světových vývojářů a výrobců systémů pro digitální nelineární zpracování videa. Systém AVID Media Composer definoval průmyslový standard pro NLE systémy. Mezi hlavní produktové řady patří kromě zmiňovaného systému Media Composer produkty AVID Symphony a AVID UNITY. Další informace na http://www.avid.com/.

SOFTIMAGE, divize AVID je jedním z hlavních světových vývojářů a výrobců grafických a animačních systémů. Hlavními produkty jsou systémy Softimage 3D a Softimage XSI (dříve Sumatra) pro 3D animace a AVID/DS (dříve Softimage/DS) – systém pro high end grafickou produkci. Další informace na http://www.softimage.com/.

Digidesign, divize AVID je jedním z hlavních světových vývojářů a výrobců audio systémů. Hlavními produkty jsou systémy ProTools, faktický standard pro nelineární zvukovou produkci a postprodukci. Další informace na http://www.digidesign.com/.

Váš názor Další článek: Jaké se očekávají obvody South Bridge v roce 2001?

Témata článku: Hudba, filmy, seriály, Hlavní výrobce, Divize, Televizní grafika, Unity 3D, Technology, Český výrobce, Sonic, Hlavní dodavatel


Určitě si přečtěte

Tohle tak jednou zažít: Nová vzducholoď Airlander 10 s prosklenou podlahou

Tohle tak jednou zažít: Nová vzducholoď Airlander 10 s prosklenou podlahou

** Airlander 10 nabídne plavby vzduchem v interiéru s prosklenou podlahou ** Luxusní vzducholoď byla původně vyvíjena pro vojenské účely ** Počítá se s třídenními „kochacími“ výlety za poznáním

Karel Kilián | 7

Nejlepší hardware: Skládáme nenáročnou sestavu i extrém na hry

Nejlepší hardware: Skládáme nenáročnou sestavu i extrém na hry

** Poradíme, jaký se teď vyplatí koupit hardware ** Procesory, desky, paměti, grafické karty... je z čeho vybírat ** Počítač ale nemusíte skládat, ukážeme i výhodné hotové počítače

Stanislav Janů | 8

Photolemur 3: Prostě do něj přetáhnete fotky a začne se dít magie. Tedy údajně...

Photolemur 3: Prostě do něj přetáhnete fotky a začne se dít magie. Tedy údajně...

** Je lepší nabušený Photoshop, nebo program s jedním tlačítkem? ** Photolemur si myslí to druhé ** Tento fotoeditor neumí skoro nic, a přitom (skoro) všechno

Jakub Čížek | 23Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch