Visual Connection oznamuje produktové novinky

Visual Connection oznamuje produktové novinky společnosti Inscriber a současně změny v zastoupení společnosti Inscriber
Visual Connection oznamuje produktové novinky
Produkty Inscriber jsou dnes prakticky standardem pro titulkovací operace. Na území České i Slovenské republiky jsou používány ve všech televizních společnostech i v mnohých post produkčních studiích.

Inscriber vstupuje do nového roku s mnohými novými produkty, které dále rozšiřují nejen titulkovací schopnosti, ale i odbavování živého videa a statické i animované grafiky.

Inscriber Automation CG je řízený automatický titulkovací systém, který je možné pomocí protokolu Chyron dálkově ovládat a vysílat zvolené titulky. Ve vytvořených šablonách titulků lze velice snadno a rychle obměňovat obsah titulků. Tato aplikace se nejlépe hodí pro vysílaní sportovního zpravodajství, událostí, zpráv o počasí apod. Automation CG podporuje klasické formáty Inscriberu, takže ve svých vyšších verzích zvládá roll, crawl i animace.

Inscriber Active Texture je rozšiřující modul pro on-line titulkovací systémy (CG Supreme, CG Xtreme a VMP Studio). Pro pozadí, text či grafické objekty poskytuje efekt pohyblivých textur. Příkladem mohou být planoucí oheň, tekoucí voda apod.

Inscriber ODBC je rozšiřující modul pro on-line titulkovací systémy (CG Supreme, CG Xtreme a VMP Studio). Nabízí elegantní cestu, jak jednoduše a efektivně zpřístupnit velké množství titulků. Pomocí tohoto modulu je možné využít databází Microsoft Access a tabulek Microsoft Excel či jiných ODBC kompatibilních souborů.

Inscriber A2i a C2i jsou dva velmi podobné produkty, které dokáží konvertovat titulky, šablony i animace titulků z jiných titulkovacích systémů (Aston a Chyron) do formátu Inscriberu. Není tedy nutné již vytvořené titulky v jiném systému kompletně předělávat, stačí je pouze překonvertovat.

Vedle úplně nových aplikací Inscriber rovněž uvolnil nové verze produktů VMP Studio, CG Xtreme, CG Supreme a VideoCarte s označením 4.3. K novým vlastnostem patří import/export ve formátu Quantel native VPB, podpora čtyř programových kanálů, uložení zpracovávaného projektu při zhroucení programu, možnost zarovnávání textů, nové parametry pro roll a crawl, podpora formátu PhotoShop PSD, řada nových klávesových zkratek atd.

Titulkovací plug-in pro nelineární střižný TitleMotion v nové verzi 4.2 rozšířil svou kompatibilitu na další střihové systémy. Kromě Adobe Premiere je možné ho nyní využít v programu Discreet edit* a In-Sync Speed Razor.

S nástupem nového roku je společnost Visual Connection, s.r.o. jediným oficiálním zástupcem společnosti Inscriber na území České a Slovenské Republiky.

Další informace a grafiku ke zprávě poskytne:

Michal Popela (michal.popela@visual.cz), tel. 02/7174 2111, fax 02/7174 2112

Tomáš Petrů (tomas.petru@visual.cz).

Visual Connection, s.r.o. je integrační, distribuční a řešitelská společnost na poli profesionálních digitálních medií – video, zvuk, grafika, animace a multimedia – reprezentující na území České a Slovenské republiky řadu významných dodavatelů z oboru mediálních technologií - AVID, Softimage, Digidesign, Matrox, Inscriber, SONIC Solutions, Optibase, RealNetworks, IBM, SGI a Microsoft. Další informace na http://www.visual.cz/.

Inscriber je jedním z hlavních světových vývojářů a výrobců systémů pro digitální titulkování a odbavování grafiky. Systémy Inscriber jsou faktickým standardem v této oblasti. Mezi hlavní produkty patří titulkovací systém Inscriber Supreme, systémy Inscriber!LIVE pro automatizaci vysílacího procesu, systém eClips pro odbavování videa a vývojové nástroje pro uživatelské aplikace na bázi těchto systémů. Další informace na http://www.inscriber.com/.

Váš názor Další článek: ATI jako první získává licenci na sběrnici Pentia 4

Témata článku: Microsoft, Xtreme, Aston, Supreme, Televizní grafika, Eclipse, Sonic, Sportovní zpráva


Určitě si přečtěte

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

** Klasický počítač bezchybně zpracuje bit po bitu dat ** Mozek si realitu naopak spíše představuje a chybuje ** Teď se tím baví internet u další optické iluze

Jakub Čížek | 33

Windows 10 po čtyřech letech: Jsou populární, ale stále je to šílený kočkopes

Windows 10 po čtyřech letech: Jsou populární, ale stále je to šílený kočkopes

** Windows 10 tu jsou už čtyři roky, první verze dorazila 29. 7. 2015 ** Desítky měly nahradit neúspěšnou řadu Windows 8.x ** I po letech však systém budí emoce a zůstává kočkopsem

Jakub Čížek | 111Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF