Virklis zastupuje IGNUM

Agentura Virklis začala zastupovat společnost IGNUM, která je jedním z vedoucích profesionálních poskytovatelů hostingových a housingových služeb.
Virklis zastupuje IGNUM

Agentura Virklis bude pro IGNUM zajišťovat poradenství v oblasti komunikace s médii a zároveň pomáhat s budováním korporátní image. Odborníky i širokou veřejnost chce seznámit s nejnovějšími trendy na trhu hostingových služeb. V rámci pilotního projektu je hlavním úkolem nastavit komunikaci směrem k odborným médiím.

Robert Prokeš, jednatel společnosti, řekl: „Virklis jsme si vybrali na základě doporučení –věříme, že s jejich pomocí najdeme další kreativní řešení při zviditelňování našich služeb.“

IGNUM s.r.o.

je jedna z největších českých webhostingových společností a třetí největší registrátor národní domény CZ, spravuje přes 30 000 CZ domén a více než 9 000 ostatních . Disponuje vlastní sítí, má statut ISP, je členem CZ.NIC, NIX, RIPE a již 5 let poskytuje webhostingové a serverhostingové služby několika tisícům zákazníků.

O agentuře Virklis

Virklis, a.s. je full service agentura založená v roce 1998, s působností v České a Slovenské republice. Svým klientům poskytuje rozsáhlé portfolio služeb, které lze charakterizovat zjednodušeně jako mediální a propagační služby. Mezi hlavní činnosti patří: public relations, media relations, media buying, marketing, design propagačních materiálů a předmětů, event marketing a mediální školení. Agentura pracuje na základě individuálního přístupu ke klientovi, poradenství a odborných analýz. Mezi naše smluvní klienty mimo jiné patří: 3COM, Autodesk, Getronics, Kerio Technologies, LBMS, Mercury, Novell, Oracle, Sun Microsystems, Středomoravská vodárenská, TeliaSonera IC, TUV-SUD, UNEX.

Jsme hrdí na to, že žádný náš klient v naší historii neodešel ke konkurenční PR agentuře.

Váš názor Další článek: Čína zavedla další regulace Internetu

Témata článku: Mercury, Event, Public Relations, R.I.P.

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší