viphone break slaví – 2 000 registrovaných zákazníků za 20 dní

Praha, 16. listopadu - 2005 společnost Unient Communications na Invexu představila službu viphone break, která umožňuje volat zdarma na pevné linky do 30 zemí světa včetně ČR. Po 20 dnech od jejího spuštění má služba více než 2 000 zákazníků, kteří provolali více než čtvrt milionu minut na pevné linky v ČR i ve světě – a to zcela zadarmo. Viphone tak ušetřil svým zákazníkům více než milion korun.
viphone break slaví – 2 000 registrovaných zákazníků za 20 dní

Služba viphone break nabízí měsíc bezplatného volání přes Internet na pevné linky do 30 zemí světa včetně ČR. K vyzkoušení služby není nutná žádná smlouva ani jiný závazek, stačí úvodní registrace a dostatečně kvalitní připojení k Internetu.  

 

Nadále trvá možnost vyzkoušet si viphone break. Každý zájemce po odeslání SMS zprávy s kódem VIPHONE na číslo 9001130 obdrží zpět registrační kód. Tento je třeba do 30 dnů zaregistrovat na www.viphone.cz/break. Pak lze již zdarma a bez jakýchkoli závazků volat na pevné linky (včetně zahraničí) po dobu 1 měsíce. Cena této SMS je 30 Kč.

 

Seznam států, pro které platí služba viphone break:

Česká republika, Německo, USA, Velká Británie, Austrálie, Argentina, Belgie, Čína, Dánsko, Finsko, Francie, Havajské ostrovy, Holandsko, Chile, Irsko, Itálie, Kanada, Lucembursko, Maďarsko, Malajsie, Norsko, Nový Zéland, Panenské Ostrovy, Polsko, Rakousko, Singapur, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Tchaj-wan

 

Všeobecné obchodní podmínky a další informace naleznete na www.viphone.cz/break.

 

O viphone:

Viphone je rodina telekomunikačních služeb, která svoji nabídkou služeb pokrývá potřeby zákazníků od studentů, přes domácnosti, živnostníky a malé firmy až po velké korporace a státní správu.

Rodina služeb viphone je provozována společností Unient Communications a.s.

Témata článku: Argentina, Chile

Aktuální číslo časopisu Computer

Nový seriál o programování elektroniky

Otestovali jsme 17 bezdrátových sluchátek

Jak na nákup vánočních dárků ze zahraničí

4 tankové tiskárny v přímém souboji