viphone break – IP telefonii si dnes může vyzkoušet každý

Praha, 4. listopadu 2005 – Společnost Unient Communications představila na Invexu službu viphone break, která umožňuje volat zdarma na pevné linky do 30 zemí světa včetně ČR. Prvních 10 000 zájemců si z Invexu odvezlo volací kartu, se kterou si mohou službu na 1 měsíc vyzkoušet zdarma. Unient se rozhodl dát možnost vyzkoušet si viphone i těm, na koho se karty již nedostaly, či nebyl na Invexu. Za 1 SMS v ceně 30 Kč obdrží zájemce registrační kód a po jeho registraci může volat celý měsíc na pevné linky zcela zdarma, bez jakýchkoli poplatků či závazků.
viphone break – IP telefonii si dnes může vyzkoušet každý

Služba viphone break nabízí měsíc bezplatného volání přes Internet na pevné linky do 30 zemí světa včetně ČR. K vyzkoušení služby není nutná žádná smlouva ani jiný závazek, stačí úvodní registrace.  

 

Unient na Invexu rozdal 10 000 volacích karet se stíracím kódem. K dnešnímu dni si službu registrovalo přes 1 000 zájemců. Nejaktivnější z nich již provolal více než 23 hodin, z toho 6 hodin do USA. Tisící zaregistrovaný účastník získal jako dárek dva měsíce volání zdarma navíc.

 

Vzhledem k vzrůstajícímu zájmu o téma IP telefonie se Unient rozhodl dát možnost vyzkoušet si tuto službu opravdu každému. Každý zájemce po odeslání SMS zprávy s kódem VIPHONE na číslo 9001130 obdrží zpět registrační kód. Tento je třeba do 30 dnů zaregistrovat na www.viphone.cz/break. Pak lze již zdarma a bez jakýchkoli závazků volat na pevné linky (včetně zahraničí) po dobu 1 měsíce. Cena této SMS je 30 Kč.

 

Po skončení měsíční zkušební periody budou moci zájemci pokračovat ve volání za stanovený měsíční poplatek. Služba viphone break je určena pro běžné domácí použití a všech jejích výhod využijete zejména s kvalitním širokopásmovým Internetem. Mohou ji však využívat i domácnosti s pomalejším Internetem, které mají  pevnou linku.

 

Pavel Chlupáček ze společnosti Unient Communications vysvětluje, jak je možné, že zákazníci mohou volat 1 měsíc zdarma bez jakýchkoli omezení a závazků: „Při tvorbě viphone break jsme si byli jisti, že zákazníkům přineseme značné úspory za telefonní poplatky. Na druhé straně jsme se museli vypořádat s jistou mírou nedůvěry v IP telefonii jako takovou a s obavou z možných technických potíží. Rozhodli jsme se, že místo abychom investovali do masivní kampaně v TV, nabídneme domácnostem možnost si IP telefonii zdarma vyzkoušet a zaplatit jim telefonní účty na 1 měsíc. Věříme, že až si službu vyzkouší, sami nejlépe uvidí, zdali se jim volání s viphone vyplatí a  budou-li spokojeni, poví to i svým známým.  První ohlasy z Invexu potvrzují správnost této strategie.

 

Seznam států, pro které platí služba viphone break:

Česká republika, Německo, USA, Velká Británie, Austrálie, Argentina, Belgie, Čína, Dánsko, Finsko, Francie, Havajské ostrovy, Holandsko, Chile, Irsko, Itálie, Kanada, Lucembursko, Maďarsko, Malajsie, Norsko, Nový Zéland, Panenské Ostrovy, Polsko, Rakousko, Singapur, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Tchaj-wan

 

Všeobecné obchodní podmínky a další informace naleznete na www.viphone.cz/break.

 

O společnosti:

Unient Communications je telekomunikační společnost. Ve spolupráci s firmami BroadSoft, Cisco Systems, AudioCodes, Polycom a dalšími se zaměřujeme především na nabídku služby viphone.  Viphone svojí nabídkou služeb pokrývá potřeby zákazníků od studentů, přes domácnosti, živnostníky a malé firmy až po velké korporace a státní zprávu.

Diskuze (1) Další článek: Aktualizujte si Apple QuickTime, obsahuje nebezpečné chyby

Témata článku: Argentina, Chile, Polycom

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší