Video Collection 2.5 již na trhu

Všechny nové produkty - Adobe Premiere Pro 1.5, Adobe After Effects 6.5, Adobe Audition 1.5 a Adobe Encore DVD znamenají zásadní upgrade pro oblast digitálního videa
Video Collection 2.5 již na trhu

San Jose, Kalif., 24. května 2004 – Společnost Adobe oznamuje dostupnost Adobe Video Collection 2.5 – Standardní i Profesionální edice. Video Collection 2.5 obsahuje nové verze Adobe Premiere Pro 1.5, Adobe After Effects 6.5, Adobe Audition 1.5 a Adobe Encore DVD 1.5, které se také dají zakoupit samostatně. Nová řada produktů Adobe pro video, s integrací mezi produkty a zlepšením výkonu, který využívá nejnovější vývoj hardwaru, také přináší více než 200 inovativních nových funkcí, včetně vyspělé podpory pro video s vysokým rozlišením (HD) v Premiere Pro 1.5.

Zlepšená integrace a společné prvky uživatelského rozhraní usnadňují práci v post-produkčním prostředí Adobe pro video a zvyšují produktivitu. Adobe Premiere Pro 1.5, Adobe After Effects 6.5 a Adobe Encore DVD 1.5 podporují funkce Adobe Photoshopu CS, včetně vnořených sad vrstev a ne-čtvercových obrazových bodů. Možnost kopírování a vkládání mezi programy Adobe Premiere Pro a Adobe After Effects dále posiluje integraci mezi těmito dvěma aplikacemi. Také nové vlastnosti Adobe Audition 1.5 umožní uživatelům posílit soundtrack pro profesionální video produkci. S Adobe Encore DVD je možné poslat nabídky z Photoshopu do After Effects a vytvořit unikátní pohyblivé nabídky. Adobe Encore DVD také rozpoznává značky časové osy vytvořené v souborech AVI a MPEG-2 v programech After Effects 6.5 a v Adobe Premiere Pro 1.5, - to umožňuje  převést tyto značky na body kapitol v DVD.

Kolekce Adobe Video Collection je dostupná ve dvou verzích, Standard a Professional. Verze Adobe Video Collection Standard obsahuje Adobe Premiere Pro 1.5, Adobe After Effects 6.5 Standard, Adobe Audition 1.5 a Adobe Encore DVD 1.5. Verze Professional kolekce Adobe Video Collection zahrnuje také Adobe After Effects 6.5 Professional a Adobe Photoshop CS.

Ceny a dostupnost

Adobe Video Collection 2.5 pro Windows XP® je k dispozici ve verzi Standard za odhadovanou koncovou cenu 47 420 Kč a ve verzi Professional pak za 69 330 Kč. Uživatelé předchozí verze Video Collection mohou upgradovat za 9 080 Kč. Další informace o cenách jednotlivých produktů, najdete na www.amsoft.cz.

 

O Adobe Systems

Adobe Systems pomáhá lidem a organizacím lépe komunikovat pomocí vedoucích technologií digitálního zobrazování, designu a platformám dokumentační technologie pro zákazníky, kreativní profesionály i podniky. Příjmy Adobe za poslední fiskální rok přesáhly 1, 2  miliardy USD. Více informací najdete na www.adobe.com.

 

V případě zájmu o další informace prosím kontaktujte:

 

Michal Metlička                                                                             Barbora Spěváková

Adobe Systems                                                                              Herald Communications

mmetlick@adobe.com                                                                 spevakova@herald-pr.cz

                                                                                          Tel: 224 232 650 

Váš názor Další článek: Microsoft: Vývoj Open Source je mrhání penězi

Témata článku: Video, After Effects, Adobe Premiere, Soundtrack, Adobe After Effects, Společná edice


Určitě si přečtěte

ReactOS: Zapomenuté a open-source Windows, které nevyrobil Microsoft

ReactOS: Zapomenuté a open-source Windows, které nevyrobil Microsoft

** Představte si svobodné Windows. Bláznivá vize? ** Vývojáři je přitom začali psát už před více než dvaceti lety ** Jmenují se ReactOS a spustíte na nich i Total Commander

Jakub Čížek | 51

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 8Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor