Více než 200 seminářů nabídne průmyslovým výrobcům možnosti jak zlepšit svou výkonnost

Více než 200 seminářů nabídne průmyslovým výrobcům možnosti jak zlepšit svou  výkonnost

ATLANTA – 15. srpna 2007 – Společnost Infor dnes oznámila, že na své uživatelské konferenci Inforum 2007, která se bude konat ve dnech 9. - 12. září v Las Vegas, proběhne více než 200 vzdělávacích seminářů věnovaných výzvám, kterým dnes musejí čelit diskrétní výrobci.  Své best pratices a případové studie, které představí na konkrétních příkladech zvýšení výkonnosti prostřednictvím odvětvově specifických řešení Infor, budou prezentovat odborníci společnosti Infor, partneři a zákazníci, včetně firem Eaton Corporation, Barry-Wehmiller Companies a Schrader-Bridgeport a AVL.

Kevin Piotrovski, ředitel odvětvového a produktového marketingu ve společnosti Infor bude v úterý 11. září prezentovat téma „Globalizace: přínosy štíhlé výroby“. Prezentace bude diskutovat způsob, jak mohou výrobci využít růstu na globálním trhu, a prostřednictvím reálných příkladů představí prověřené strategie vedoucí k úspěchu.

„Globalizace je realita dnešního světa a podnikavé výrobní společnosti v ní vidí příležitost, jak dynamicky rozšířit svůj byznys,“ řekl Kevin Piotrovski. „Konference Inforum je skvělým místem pro získání expertízy od některého z odborníků společnosti Infor umožňující zlepšovat provozní efektivitu s cílem získat náskok před konkurencí.“

Inforum 2007 nabídne stovky vzdělávacích seminářů zaměřených na zlepšování podnikových procesů a maximální využití integrované funkcionality v rámci odvětvově-specifických řešení, jako jsou Infor ERP LN, Infor ERP SyteLine, Infor ERP Visual, Infor ERP XA a Infor SRM SupplyWEB. V různých sekcích budou diskutována témata jako „Strategické investice řízené trhem“, „Mapování hodnotového toku“, či „Maximalizace IT investic“. Na seminářích budou účastníci komunikovat s experty firmy Infor a testovat strategie orientované na řešení kritických obchodních potřeb.

Výrobci především z oblastí high-tech a elektroniky, strojírenství, výroby plastických hmot, textilní výroby a leteckého a obranného průmyslu budou prezentovat témata týkající se „dosahování maximální dostupnosti“, „zdokonalování provozního řízení“ a „eliminace implementačních pastí“.  
 Inforum 2007 nabídne návštěvníkům mnoho příležitosti k setkání se svými kolegy, mezi které se bude řadit např. ConnectAtInforum.com. Tato onlinová webová stránka umožní zákazníkům řešícím podobné problémy navázat spojení ještě před konferencí a v jejím průběhu. Další možností bude Enterprising Square, rozsáhlá síť rozdělená podle komunit zákazníků Infor, určená ke sdílení idejí účastníků mezi jednotlivými aktivitami na konferenci. 

Od srpna mohou účastníci také vytvářet agendu konference s využitím nového nástroje U-Builder na stránce Inforum2007.com. U-Builder umožní návštěvníkům přizpůsobit svůj rozvrh podle osobních zájmů, a tím si lépe a efektivněji naplánovat a organizovat všechny konferenční aktivity.

Inforum 2007 osloví zákazníky a partnery z celého světa, kteří se dozvědí o nových obchodních příležitostech, budou se moci podílet na vývoji specifických řešení Infor a získat nejnovější informace o produktových mapách jednotlivých řešení. Semináře Infor o diskrétní výrobě jsou součástí mnoha stovek vzdělávacích aktivit zahrnující best practices, tipy a techniky, produktové semináře a odvětvové trendy.

Váš názor | Adobe CS3: doplňky velkých programů

Témata článku: Byznys, Skvělá efektivita, Eaton, Reálné využití, Past, Skvělé řešení, Best, Rozdělená stránka, Atlanta, Letecký průmysl, Idea, Podobná funkcionalita, Ideo

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší