Více energie pro vás od ADATA

Více energie pro vás od ADATA

Společnost ADATA Technology reaguje na nárůst využívání smartphonů a tabletů ve světě uvedením PV100 Power Bank. Je to ultratenká mobilní energetická banka (pouhých 8 mm) s 2,1 ampérovým výstupem, která uspokojí všudypřítomné potřeby současné generace mobilních zařízení, a zároveň se pohodlně vejde do kapsy.

Klepněte pro větší obrázek

Je vybavena tlačítkem s LED indikátorem napájení, který ukazuje aktuální úroveň nabití Lithium-polymerové baterie s kapacitou 4 200 mAh, kterou lze dobíjet prostřednictvím microUSB konektoru. Energetická banka PV100 má řadu certifikátů o bezpečnosti a stabilitě při dlouhodobém používání - např. FCC, CE, LVD, PSE, C-Tick, KC, NOM nebo Gost-R. PV100 nabízí i širokou škálu ochranných funkcí, včetně ochrany proti přebití/vybíjení, přepěťovou ochranu, nadproudovou a proti zkratu - zkrátka vše pro zajištění maximální bezpečnosti. Teplota baterie je neustále monitorována (NTC měřičem), čímž se zabraňuje přehřátí a poškození samotné baterie nebo energetické banky.

PV100 bude k dispozici v různých barvách (černá, bílá, modrá a růžová), aby bylo možné v dnešním stále více mobilním světě sladit vaše barevné preference s energetickou potřebou výkonných zařízení.

Dostupnost

PV100 Power Bank bude k dispozici prostřednictvím vybraných prodejců a distributorů.

Témata článku: Adata, Lithium, Power Bank, Preference, Přepěťové ochrany, MicroUSB

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí