Vhodné zařízení pro domácí a malé kanceláře

Nový multifunkční HP Officejet 4255 nabízí tisk, faxování, skenování, kopírování a telefonování v jednom kompaktním zařízení
Vhodné zařízení pro domácí a malé kanceláře

PRAHA 11. května 2004 – Společnost HP představuje nové multifunkční zařízení HP Officejet 4255. Tento poslední model z řady multifunkčních zařízení HP se vyznačuje mimořádnou kvalitou a produktivitou v celém spektru nezbytných kancelářských funkcí.

HP Officejet 4255 obsahuje tiskárnu, fax, skener, kopírku a integrovaný telefon. Každá z těchto funkcí nabízí uživateli dostatečnou produktivitu a snadné ovládání, které je vhodné především pro domácí kanceláře.

S optimalizovaným tiskem v rozlišení 4 800 dpi nebo volitelným šestibarvovým inkoustovým tiskem (s technologií HP Photoret IV) zaručuje výkon tohoto multifunkčního zařízení ten nejvyšší standard. HP Officejet 4255 má automatický podavač dokumentů (ADF) s kapacitou 20 listů papíru a dosahuje rychlosti až 17 stránek za minutu při černobílém tisku a kopírování a 12 stránek za minutu při barevném tisku. Tato rychlost zaručuje, že dokumenty budou vytištěny rychle a bez problémů. Zařízení pracuje i jako samostatná kopírka – to znamená, že pro rozmnožování dokumentů není třeba zapínat počítač. Pokročilé tiskové funkce nabízí jednoduché alternativy pro uživatele v domácích a malých kanceláří – tisk fotografií 10 x 15 cm bez okrajů (na fotopapír s oddělitelnými okraji).

HP Officejet 4255 skenuje v optickém rozlišení 600 x 1 200 dpi, má paměť na 100 stránek faxu a 100 čísel rychlé volby. Unikátní design dovoluje uživatelům skrýt podavače papíru, a přitom stále přijímat příchozí faxy, které lze vytisknout později. Kromě toho je toto multifunkční zařízení vybaveno filtrací nevyžádaných faxů, která šetří papír a brání nechtěné komunikaci, a modemem s přenosovou rychlostí 33,6 kb/s, který umožňuje rychlé a pohodlné faxování.

HP Officejet 4255 jako domácí řešení

HP doporučuje svým zákazníkům lépe využívat funkcí domácích řešení a ani HP Officejet 4255 není v tomto ohledu žádnou výjimkou. Uživatelé mohou editovat své obrázky a fotografie díky softwaru HP Image Zone, a pak je snadno sdílet pomocí technologie HP Instant Share. Pět tlačítek snadné volby dovoluje okamžitou aktivaci často využívaných funkcí a tlačítko „Upravit na stránku“ (Fit to page) je určené k rychlému zvětšování obrázků.

 

 

 

 

Multifunkční zařízení HP Officejet 4255 nabízí ideální využití prostoru pro domácí a malé kanceláře, protože v sobě integruje všechna důležitá kancelářská zařízení včetně telefonu. Kromě toho je možno je, díky jeho malému půdorysu a zasunovatelným podavačům, snadno umístit na stůl a dokonale tak využít omezeného pracovního prostoru.

Multifunkční zařízení HP Officejet 4255 je v prodeji za doporučenou maloobchodní cenu 6 990 Kč včetně DPH.

Příslušenství a spotřební materiál

Komponenty tiskového systému HP – tiskárny, inkoustové kazety a tisková média – jsou navrženy s ohledem na vzájemnou spolupráci a dosahují mimořádných výsledků. Patří mezi ně také černé inkoustové kazety HP č. 56/27, tříbarevná inkoustová kazeta HP č. 57/28 a volitelná kazeta HP č. 58 určená pro tisk fotografií. Tyto kazety mají výkonné tiskové hlavy a kvalitní inkousty pro optimální řešení každé tiskové úlohy. Černá inkoustová kazeta HP č. 56/27 dodává ostré kontury a obrázky i text laserové kvality, tříbarevná inkoustová kazeta HP č. 57/28 poskytuje skvělé barevné obrázky a grafy. Výměnou inkoustové kazety HP č. 56/27 za kazetu HP č. 58 pro tisk fotografií získají uživatelé výhody šestibarevného tisku (kazeta HP č. 57/28 spolu s HP č. 58), což jim umožní tisknout fotografie se zářivými barvami, skutečnými odstíny pleti a ostrými kontrasty. V kombinaci s fotopapírem HP Premium Plus poskytují tyto dvě inkoustové kazety světlostálé obrázky, které nevyblednou po dobu až 73 let – mnohem déle než většina tradičně zpracovaných fotografií.

 

HP

HP je dodavatelem technologií zásadního významu pro podnikání i každodenní život. Řešení, která společnost nabízí, zahrnují infrastrukturu IT, osobní počítače a přístupová zařízení, globální služby, zpracování obrazového materiálu a tiskové technologie určené pro jednotlivce, velké společnosti i malé a střední podniky. Za poslední čtyři účetní čtvrtletí dosáhly celkové výnosy HP výše 74,7 miliardy USD. Další informace jsou k dispozici na internetové adrese http://www.hp.com nebo http://www.hp.cz.

 

 

 

Váš názor Další článek: Online přednáška - vliv atmosférické elektřiny na člověka

Témata článku: Skvělá alternativa, Futura, Multifunkční zařízení, Fotopapíry, Kancelářské stoly, Faxy, Optické spektrum


Určitě si přečtěte

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

** Na trh míří první levné Wi-Fi 6 routery ** Nabídka zařízení, zejména notebooků, každý den roste ** Poradíme, jak nejlépe přejít s domácností na Wi-Fi 6

Tomáš Holčík | 31

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

** S cenou do 20 tisíc lze vybrat solidní notebook na práci i hry ** Přenosné notebooky nabídnou i kovová těla a rychlý hardware ** Na hraní se hodí více peněz, ale na použitelný základ dvacet tisíc stačí

Tomáš Holčík, David Polesný | 49

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

** Speedtest stále častěji měří jen rychlost na poslední míli ** Ta však ale neodpovídá reálnému surfování ** Jak se tedy pokusit změřit tu skutečnou?

Jakub Čížek | 85

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

** Tipy na klávesnice, myši, routery, tiskárny, sluchátka a další věci k počítačům ** Poradíme, s jakými produkty neuděláte chybu ** Vybíráme jak příslušenství na běžnou práci, tak na hraní her

David Polesný | 22Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu