Verbatim s novým globálním značením produktů

Verbatim s novým globálním značením produktů

Praha, 18. července 2007 – Verbatim, specialista na úložná média, představí nově navržený design balení svých výrobků. Značení produktů, shodné po celém světě, využívá systém barev a má zákazníkům usnadnit výběr správného média přesně podle jejich požadavků. Každý produkt, například různé úložné formáty, bude nyní možné snadno identifikovat. Společně s novým značením výrobků projdou změnou i webové stránky Verbatimu.

Od července 2007 začne Verbatim zavádět nová balení, která budou shodná na celém světě. Díky novému, všude stejnému, vzhledu balení, bude pro zákazníky orientace v produktech firmy podstatně snazší. ”Nárůst globalizace a mobility si žádá nutnost komunikovat stejně bez ohledu na hranice států. Design balení v tom hraje nezbytnou roli, protože zákazníci rozeznávají výrobky a výrobce především podle toho, jak vypadají,” vysvětluje Rüdiger Theobald, Business Development and Marketing Manager Verbatim EUMEA.

Základním prvkem globálního značení výrobků je nový barevný systém. Díky různým barvám balení mohou nyní zákazníci rychle identifikovat jednotlivé výrobky a bez námahy rozlišovat mezi různými úložnými kapacitami a formáty prázdných DVD a CD, USB disků a flashových paměťových karet. “Každý produkt bude snadno rozeznatelný díky barvě svého balení. Nový design navíc zvyšuje viditelnost značky, která je více zapamatovatelná,” pokračuje Theobald.

V rámci tohoto globálního přístupu ke značení budou všechny marketingové a POS materiály Verbatimu, jako např. stojany a police, modernizovány, stejně jako firemní webové stránky. “Tímto novým systémem chceme zvýšit prodej na úrovni maloobchodu a prostřednictvím shodného designu na celém světě ukázat kvalitu našich produktů,” říká Theobald.

Společnost Verbatim, která působí v oblasti úložných médií, neustále rozšiřuje své portfolio v neoptickém sektoru prostřednictvím užitečných produktových příslušenství původně určených pro mobilní využití. Ty zahrnují MP3 přehrávače, přenosné USB reproduktorové systémy, headsety včetně mikrofonů, univerzální vysokorychlostní čtečky paměťových karet, optické myši a další praktické nástroje pro mobilní použití. Rozsahem produktových příslušenství Verbatim reaguje na zvýšenou poptávku zákazníků po IT doplňcích vysoké kvality. Verbatim také nabízí rozsáhlé portfolio flashových paměťových karet a USB disků a systematicky rozšiřuje své aktivity v oblasti neoptických úložných médií.

Váš názor Další článek: Test DDR2 s nižším časováním: frekvence nebo časování

Témata článku: Nový zákazník, Verbatim, Paměťové karty, Nový produkt, Celý disk, Shodná barva, Celý systém, Headset, Vysoký rozsah, Nové příslušenství, Mobilní příslušenství, Různé materiály, Různé systémy, Celý svět, Nový design, Nové médium, Paměťový produkt, Paměťová karta, Výrobek

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší