Verbatim představil tři nové reproduktorové sestavy

Verbatim představil tři nové reproduktorové sestavy

Praha, 26. června 2007 – Společnost Verbatim, specialista na úložná média, uvedla na trh hned tři nové produkty pro poslech hudby -  přenosnou outdoorovou USB reproduktorovou sestavu, USB reproduktory pro domácí využití a mobilní 2.1 reproduktorový systém se subwooferem. A co víc, audio divize Verbatimu představila nová stereo sluchátka s mikrofonem, která jsou ideální pro multimediální  a VoIP aplikace.

Všechny tři modely reproduktorových sestav se skládají ze dvou 1¼-palcových kovových reproduktorů s předzesilovačem a jsou magneticky odstíněné. Výkon 2 watty (RMS) zajistí čistý a výkonný zvuk. Navíc není třeba žádná zvuková karta, protože zvukový čip je integrovaný v reproduktorech. “Tyto reproduktorové sestavy nabízejí vynikající digitální zvuk za skvělou cenu, s rozsahem frekvence 120 Hz až 20 kHz, v závislosti na konkrétním modelu,” říká Kai Miroschnik, Business Unit Manager Multi Media & Peripherals Verbatim EUMEA. “Díky jejich nízké hmotnosti mezi 320 a 840 gramy jsou také ideálním společníkem při služebních cestách, na prázdninách, nebo když prostě sedíte doma u pracovního stolu“.

Druhý model z nabídky se liší od nejmenšího přenosného USB reproduktorového systému v tom, že má vestavěné ovládání reproduktoru, ztlumení zvuku a integrovaný konektor pro sluchátka. Zvláštností u třetího modelu, přenositelné 2.1 multimediální sestavy reproduktorů, je užitečný 2-palcový subwoofer se slušným výkonem 1 watt (RMS), vlastním ovládáním reproduktorů a rozsahem frekvence 80 Hz až 2 kHz. To znamená, že tato reproduktorová sestava má celkový výkon 3 watty (RMS), a je tedy vhodná pro mobilní využití u MP3 přehrávačů, přenosných CD/DVD přehrávačů nebo notebooků. Reproduktory napájejí 4 AAA baterie nebo je možné využít přiložený síťový adaptér.

Novinka z audio divize Verbatimu – elegantní bílá stereo sluchátka s mikrofonem jsou ideální pro povídání si s přáteli prostřednictvím internetu nebo pro obchodní hovory přes VoIP. Sluchátka lze pohodlně připojit k notebooku nebo PC díky přiloženému kabelu. Integrovaný mikrofon disponuje ovládáním reproduktorů a funkcí jejich ztlumení. Díky zanedbatelné hmotnosti se sluchátka pohodlně nosí a poskytují zároveň výkonný stereo zvuk. Kromě hlasových aplikací jako např. VoIP jsou vhodné také pro poslech hudby z MP3 nebo CD/DVD přehrávače.

Témata článku: Sestavy, Aaa, Stereo, Subwoofer, Verbatim, Watt, Audio kabely, Mikrofony, Sluchátka k notebooku, Sluchátka s mikrofonem, Subwoofery, Pracovní stůl, Hlasové ovládání, Prázdniny, Vhodné ovládání, Výkonný model, Poslech, Poslech hudby, Sluchátko

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?