Verbatim představil nový sortiment výrobků

Verbatim představil nový sortiment výrobků

Praha, 24. července 2007 – Na veletrhu IFA představí společnost Verbatim mnoho nových produktů z oblasti optických médií, USB pamětí a paměťových karet. Úplnou novinkou bude celosvětové představení pevných disků s formátem 2,5 a 3,5 palců. Díky těmto a dalším produktům, rozšiřuje Verbatim svou pozici poskytovatele kvalitních digitálních úložných zařízení. Na veletrhu IFA v Berlíně bude stánek společnosti Verbatim umístěn v hale 15.1 My Media, stánek číslo 131, od 31. srpna do 5. září.

Na veletrhu IFA v Berlíně, největším světovém veletrhu spotřební elektroniky, představí Verbatim nové externí pevné disky. Mezi další vylepšená zařízení spadá první generace HD-DVD DL Dual Layer s 30 GB kapacitou, SDHC a CompactFlash paměťové karty s kapacitou 4 GB a 8 GB nebo USB 2.0 Store 'n' Go s impozantní 16 GB úložnou kapacitou.

Verbatim pokračuje také v rozšiřování segmentu produktového příslušenství: představí novou řadu optických, bezdrátových či laserových počítačových myší. Nové produkty budou k vidění na dvoupodlažním stánku Verbatimu č. 131, o velikosti 150 čtverečních metrů, v hale 15.1. 
 
Pro fanoušky filmů ve vysokém rozlišení, HDTV a ekvivalentních HD přehrávačů nabízí Verbatim vůbec poprvé HD-DVD ve formátu Dual Layer. Nový HD-DVD DL se pyšní více než 30 GB úložnou kapacitou a rychlostí zápisu 4,5 MB/s. HD-DVD DL 30 GB je kompatibilní se standardní verzí 2.1 HD DVD a bude dostupný v Evropě od září 2007. 

2,5 palcové pevné disky s více než 250 GB a 3,5 palcové pevné disky s více než 750 GB
Zásadními produkty společnosti Verbatim pro rok 2007 jsou vysoce kvalitní externí pevné disky, nabízející více než 750 GB úložné kapacity. Od září bude Verbatim nabízet tři modely ve 2,5 palcovém formátu o kapacitě 120 GB, 160 GB nebo 250 GB. Všechny 2,5 palcové pevné disky jsou dostupné s USB 2.0 či spojením firewire. Od září budou také dostupné 3,5 palcové disky s úložnou kapacitou 500 GB a 750 GB s USB 2.0 a kombinací USB 2.0 / firewire. Navíc je k 3,5 palcovým pevným diskům volitelně možné pořídit ethernetové spojení jako NAS (Network Attached Storage), čímž se usnadňuje připojení do lokálních sítí.

„Díky naší nedávné akvizici SmartDisk Corporation, jednoho s vedoucích amerických výrobců mobilních úložných médií, máme dokonalé zázemí pro zajišťění kvality produktů v sektoru externích pevných disků,“ říká Kai Miroschnik, Business Unit Manager pro Multi Media & Paripherals Verbatim EUMEA. „To znamená, že můžeme nabízet našim zákazníkům nejen externí pevné disky s klasickým připojením, jako je USB 2.0, firewire a ethernet, ale také profesionální řešení, jako je NAS (pro sítě, WLAN, atd.) – vše s  kvalitou Verbatim, již naši zákazníci očekávají.“

Také v sektoru USB klíčenek Verbatim zvyšuje své cíle a právě na veletrhu IFA odhalí nové vysokorychlostní USB 2.0 úložné zařízení Store ‘n’ Go s 16 GB kapacitou. V oblasti příslušenství Verbatim představuje novou řadu optických, bezdrátových a laserových myší ve stylovém designu.

Na veletrhu IFA ukáže Verbatim kompletní řadu přenosných paměťových karet včetně nejnovějších modelů: microSD s 2 GB, SDHC s více než 8 GB a CompactFlash s úložným prostorem od 2 GB po 8 GB. MicroSD 2 GB nabízí čtecí a zapisovací rychlost 2 a 4 MB/s. SDHC karty s 4 a 8 GB patří do nejrychlejší rychlostní třídy 6, a tak zaručuje minimální rychlost zápisu 6 MB/s. Vysokorychlostní CompactFlash karty se prodávají ve variantách 2 GB, 4 GB a 8 GB a garantují maximální spolehlivost se zapisovací rychlostí až 4 MB/s.

Váš názor Další článek: Cooler Master CM 690: miditower pro sedm stodvacítek

Témata článku: Firewire, Nové příslušenství, Halo, Paměťová karta, USB Disk, Paměťový produkt, Kapacita, Externí disk, Palcový HD, MicroSD karta, Optický disk, Verbatim, Impozantní číslo, Paměťové karty, SDHC, MicroSD

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší