Verbatim nabízí už i USB flash disky se závodními pruhy

Verbatim nabízí už i USB flash disky se závodními pruhy

USB flash disk Verbatim Store ‘n’ Go GT Edition v červeném a černém provedení

Verbatim se inspiroval dlouhou historií úspěšných sportovních vozů a představil dva nové USB flash disky řady GT Edition s populárními bílými pruhy, jaké můžeme vídat na závodních okruzích po celém světě. Disky s kapacitou 4 GB jsou vhodné pro přenášení v kapse nebo příručním zavazadle a v obchodech jsou k dostání v červeném a černém provedení za doporučenou cenu 189 Kč.

  • Dva nové USB flash disky Store ‘n’ Go v černém a černém provedení GT
  • Kapacita 4 GB, váží pouhých 7,9 g
  • Výsuvný mechanismus nevyžaduje speciální ochrannou krytku
  • Pohodlně padnou do kapsy nebo příručního zavazadla
  • Kompatibilní s Windows 2000, XP, Vista, Windows 7, Mac OS 9, LINUX 2.4.0 a vyšší
  • Více zeleně, méně plastu: balení obsahuje o 90 % méně plastu než běžně používaná balení

Mobilní úložiště se závodními pruhy

Stylové USB flash disky s populárními bílými závodními pruhy jsou vzpomínkou na legendární sportovní vozy, které jsme mohli vídat na nejvyšších úrovních závodních okruhů po celém světě. Rozhraní USB 2.0 disku Verbatim Store ‘n’ Go GT Edition je fyzicky chráněné výsuvným mechanismem, takže nevyžaduje žádnou speciální ochrannou krytku. Nové flash disky řady GT Edition s rozměry 54 x 21 x 9,22 mm váží jen 7,9 g a zakoupit si je můžete v červeném nebo černém provedení. Jsou vhodné pro přenášení v kapse nebo příručním zavazadle a vedle vašeho notebooku či PC budou vypadat opravdu stylově, stejně jako vedle přenosného pevného disku Verbatim 500GB GT, který byl představen již dříve.

Témata článku: USB, Go, USB Disk, USB Flash, Verbatim, USB flash disky, Dlouhá historie, Černý pruh, Flash disk, Celý disk, Celá historie, Mobilní GT, Nové doporučení

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?