Verbatim bezpečně uchová ty nejkrásnější okamžiky vašeho léta

Verbatim bezpečně uchová ty nejkrásnější okamžiky vašeho léta

Verbatim představuje novinky pro letošní léto. Od přenosného pevného disku pro notebooky vybaveného nejnovější USB 3.0 technologií, přes microSDHC paměťové karty, až po USB klíčenky Micro+, všechny produkty vám zpříjemní letošní léto a uchovají z něj vše krásné a podstatné.

Přenosný pevný disk Verbatim Store'n' Go ochrání nejlepší momenty z vaší dovolené. Tento externí pevný disk je pozoruhodný díky superrychlé technologii ​​USB 3.0, která umožňuje přenos dat rychlostí až 4,8 Gbit/s (což je 10x rychleji než USB 2.0 a zároveň je zpětně kompatibilní), a má kapacitu 1 TB. Je k dispozici v různých barevných kombinacích, včetně těch nejzářivějších barev např. žluté, jasně růžové, eupkaliptově zelené, fialové nebo lávově oranžové), mezi kterými si každý snadno nalezne tu svou, a je ideální pro ukládání a rychlý přístup ke všem fotografiím a videím z dovolené. Disk nevyžaduje externí napájení.

Abyste nepřišli o žádný důležitý moment z letošního léta, ať už budete kdekoliv, můžete zvolit paměťové karty od Verbatimu microSDHC Class 10, které mají větší kapacitu a přenosovou rychlost než obyčejné paměťové karty microSD. Tyto malinké paměťové karty byly navrženy zejména pro mobilní telefony, neboť spotřebovávají málo energie, a tak chrání životnost baterie. Paměťové karty microSDHC jsou kompatibilní s produkty vybavenými logem microSDHC. Nejmenší paměťová karta na trhu Verbatim microSDHC může být použita v GPS navigacích, MP3 přehrávačích, digitálních fotoaparátech a PDA přístrojích. Nabízí kapacitu 32 GB, 16 GB, 8 GB a 4 GB. Specifikace třídy 10 určuje minimální přenosovou rychlost 10 MB/s.

Klepněte pro větší obrázek

USB flash disky Verbatim Micro+ jsou ideální a nejpraktičtější volbou, když si potřebujete vzít sebou na dovolenou důležité soubory a zároveň se těšíte na relaxaci na pláži nebo u bazénu. Jejich odolná konstrukce a ochranný gumový kryt SIP (System in Package) chrání USB konektor před všemi nečistotami, vodou, prachem a špínou. Jsou k dispozici v šesti zářivých barvách (žlutá, jasně růžová, eukalyptově zelená, fialová nebo lávově oranžová) s kapacitou 8 GB. USB flash disky Verbatim Micro+ nabízejí nejlepší způsob, jak mít svá data všude s sebou.

USB flash disky Verbatim Micro+ jsou miniaturní, ale velmi odolné. Váží jen 3 gramy a mají tloušťku pouhé 4,4 milimetry.

Na všechny produkty společnosti Verbatim platí záruka po dobu 2 let.

HDD Verbatim Store ‘n’ Go USB 3.0 1 TB se prodává za doporučenou cenu 2.890 Kč včetně DPH. Paměťové karty microSDHC Class 10 o kapacitě 32 GB za 1.090 Kč, 16 GB za 399 Kč, 8 GB za 219 Kč a 4 GB za 159 Kč.

USB flash disky Verbatim Micro+ s kapacitou 8 GB stojí 199 Kč včetně DPH.

Témata článku: Micro USB, MicroSDHC, Moment, Sip, USB 3, USB Disk, USB Flash, Verbatim, Mobilní telefony s navigací GPS, Odolné mobilní telefony, Paměťové karty, USB flash disky, Flash disk, Paměťová karta, Paměťový produkt, Ideální volba, MicroSD karta, Nejlepší rychlost

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí