Verbatim bezpečně uchová ty nejkrásnější okamžiky vašeho léta

Verbatim bezpečně uchová ty nejkrásnější okamžiky vašeho léta

Verbatim představuje novinky pro letošní léto. Od přenosného pevného disku pro notebooky vybaveného nejnovější USB 3.0 technologií, přes microSDHC paměťové karty, až po USB klíčenky Micro+, všechny produkty vám zpříjemní letošní léto a uchovají z něj vše krásné a podstatné.

Přenosný pevný disk Verbatim Store'n' Go ochrání nejlepší momenty z vaší dovolené. Tento externí pevný disk je pozoruhodný díky superrychlé technologii ​​USB 3.0, která umožňuje přenos dat rychlostí až 4,8 Gbit/s (což je 10x rychleji než USB 2.0 a zároveň je zpětně kompatibilní), a má kapacitu 1 TB. Je k dispozici v různých barevných kombinacích, včetně těch nejzářivějších barev např. žluté, jasně růžové, eupkaliptově zelené, fialové nebo lávově oranžové), mezi kterými si každý snadno nalezne tu svou, a je ideální pro ukládání a rychlý přístup ke všem fotografiím a videím z dovolené. Disk nevyžaduje externí napájení.

Abyste nepřišli o žádný důležitý moment z letošního léta, ať už budete kdekoliv, můžete zvolit paměťové karty od Verbatimu microSDHC Class 10, které mají větší kapacitu a přenosovou rychlost než obyčejné paměťové karty microSD. Tyto malinké paměťové karty byly navrženy zejména pro mobilní telefony, neboť spotřebovávají málo energie, a tak chrání životnost baterie. Paměťové karty microSDHC jsou kompatibilní s produkty vybavenými logem microSDHC. Nejmenší paměťová karta na trhu Verbatim microSDHC může být použita v GPS navigacích, MP3 přehrávačích, digitálních fotoaparátech a PDA přístrojích. Nabízí kapacitu 32 GB, 16 GB, 8 GB a 4 GB. Specifikace třídy 10 určuje minimální přenosovou rychlost 10 MB/s.

Klepněte pro větší obrázek

USB flash disky Verbatim Micro+ jsou ideální a nejpraktičtější volbou, když si potřebujete vzít sebou na dovolenou důležité soubory a zároveň se těšíte na relaxaci na pláži nebo u bazénu. Jejich odolná konstrukce a ochranný gumový kryt SIP (System in Package) chrání USB konektor před všemi nečistotami, vodou, prachem a špínou. Jsou k dispozici v šesti zářivých barvách (žlutá, jasně růžová, eukalyptově zelená, fialová nebo lávově oranžová) s kapacitou 8 GB. USB flash disky Verbatim Micro+ nabízejí nejlepší způsob, jak mít svá data všude s sebou.

USB flash disky Verbatim Micro+ jsou miniaturní, ale velmi odolné. Váží jen 3 gramy a mají tloušťku pouhé 4,4 milimetry.

Na všechny produkty společnosti Verbatim platí záruka po dobu 2 let.

HDD Verbatim Store ‘n’ Go USB 3.0 1 TB se prodává za doporučenou cenu 2.890 Kč včetně DPH. Paměťové karty microSDHC Class 10 o kapacitě 32 GB za 1.090 Kč, 16 GB za 399 Kč, 8 GB za 219 Kč a 4 GB za 159 Kč.

USB flash disky Verbatim Micro+ s kapacitou 8 GB stojí 199 Kč včetně DPH.

Další článek: Video: Přesně před 17 lety představil Microsoft svou legendu

Témata článku: MicroSDHC, Moment, Paměťové karty, Micro USB, Ideální volba, Odolné mobilní telefony, Mobilní telefony s navigací GPS, Nejlepší rychlost, MicroSD karta, USB Disk, USB flash disky, Flash disk, Sip, USB 3, Paměťový produkt, Verbatim, Paměťová karta, USB Flash, Pevné disky na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Jak vlastně funguje Flightradar24: Posloucháme letadla nad celým Českem

Jak vlastně funguje Flightradar24: Posloucháme letadla nad celým Českem

** Flightradar24 zobrazuje polohu letadel v reálném čase ** Když mu pomůžete sbírat data, dostanete nejvyšší paušál zdarma ** Jak to vlastně celé funguje a co je k tomu potřeba?

Jakub Čížek | 28

Pojďme programovat elektroniku: Co se skrývá uvnitř běžné SD karty a jak ji oživit

Pojďme programovat elektroniku: Co se skrývá uvnitř běžné SD karty a jak ji oživit

** Máme ji v mobilech a fotoaparátech ** SD karta je dnes už standard ** A proto ji zkusíme připojit i k Arduinu

Jakub Čížek | 20

Čím nahradit Total Commander: 11 správců souborů nejen pro profíky

Čím nahradit Total Commander: 11 správců souborů nejen pro profíky

** Total Commander je fernomén mezi správci souborů ** Našli jsme 11 povedených alternativ ** Zvládnou to samé a ke všemu jsou většinou zadarmo

Karel Kilián | 74

Android Auto a Apple CarPlay představují v autech větší nebezpečí než alkohol v těle řidiče

Android Auto a Apple CarPlay představují v autech větší nebezpečí než alkohol v těle řidiče

Výsledky této studie vás zřejmě vůbec nepřekvapí. Aspoň tak ale můžeme obecně známý názor podložit čísly.

Daniel Fuglevič | 28


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 24 PC zdrojů

Jak využít umělou inteligenci

10 špičkových sluchátek s ANC

Playstation 5 vs Xbox Series X