Velký LED displej Philips 232EL2SB umožní skvělý zážitek ze hry

Velký LED displej Philips 232EL2SB umožní skvělý zážitek ze hry

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic uvádí na český a slovenský trh nový Full HD LED displej 232EL2SB, který nabízí mimořádné zážitky pro všechny milovníky her. Velký a elegantní monitor Philips zaručuje dokonale přirozené barvy, stylové ovládací prvky SmartTouch zase mimořádně jednoduché ovládání.

Nový monitor od společnosti Philips ocení zejména milovníci her. Displej monitoru má širokoúhlý formát v poměru stran 16:9, který je ideální pro většinu moderních her i pro přehrávání videí. Funkce SmartContrast zajistí vysoký kontrast s vynikající úrovní černé a přesným ohraničením stínů a barev. Philips 232EL2SB tak poskytuje jasný, živý obraz s nejvyšším kontrastem a zářivými barvami.

Díky tenkému provedení má tento monitor ambice stát se elegantním doplňkem každého domova, vzhled dotváří i lesklá povrchová úprava a stylové ovládací prvky Smart Touch – inteligentní ikony citlivé na dotek, které nahrazují výčnělková tlačítka. Ovládací prvky reagují na nejjemnější dotek a zapínají monitor, nebo pomocí funkce SmartImage Lite zesvětlují a zaostřují displej.

Podobně jako všechny moderní displeje Philips, splňuje i model 232EL2SB vysoké nároky na ekologický provoz a maximální šetrnost k životnímu prostředí. Symbol Energy Star garantuje energetickou účinnost a nízkou spotřebu energie.

Při výrobě byly využívány materiály přátelské k životnímu prostředí, jež vyhovují mezinárodním normám. Všechny plastové části skříně, kovové části kostry a obalový materiál využívají 100% recyklovatelný materiál. Bylo dosaženo významného snížení obsahu rtuti v zářivkách. Přísně jsou dodržovány normy RoHs, které zjišťují, že dojde k odstranění všech nebezpečných materiálů.

Přednosti LCD displeje 232EL2SB/00

Technologie LED – neobsahují rtuť a umožňují ekologicky šetrný proces recyklace a likvidace.
1920 x 1080p Full HD – nejlepší kvalita obrazu ze všech formátů vstupního HD.
Širokoúhlý poměr stran 16:9 – hraní her a sledování videa bez pruhů nahoře a dole.
Ovládací prvky SmartTouch – inteligentní ikony citlivé na dotek.
Energy Star 5.0 – certifikace zaručuje výrobek odpovídající energetickou účinnost.
Snadné řízení formátu obrazu – přepíná z poměru 4:3 do širokoúhlého formátu.

Technické parametry:

Nativní rozlišení: 1920 × 1080 při 60 Hz
Úhlopříčka: 23“ (58,4 cm)
Spotřeba: 22,9 W (metoda testování EnergyStar 5.0)
Formát obrazu:16:9
Odezva: 5 ms
Jas: 250 cd/m2
SmartContrast: 20 000 000 : 1
Hmotnost: 4,57 kg
Doporučená min. EU cena: 3486 Kč bez DPH

Témata článku: Energy, LED Monitor, Rohs, Star, Tenký monitor, Nízký jas, Nízká odezva, Černý pruh, Maximální jas, Ideální poměr, Nízký kontrast, Širokoúhlý monitor, Vysoký kontrast, Snadné odstranění, Živé video, Vysoká spotřeba

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?