Veletrh pracovních příležitostí iKariéra 2014: Budoucnost je na Tobě

Veletrh pracovních příležitostí iKariéra 2014: Budoucnost je na Tobě

Veletrh pracovních příležitostí iKariéra 2014 je zaměřen na studenty a absolventy technických vysokých škol. Letošní jubilejní 20. ročník se koná 5. března od 9.00 hodin v dejvickém kampusu Českého vysokého učení technického v Praze. Návštěvníci se mohou zúčastnit přednášek, soutěží nebo navázat kontakt se zástupci českých i zahraničních firem v některém z více než 100 stánků.

Stánky firem budou rozmístěny na fakultách elektrotechnické, strojní, stavební, informačních technologií a architektury. Pro usnadnění orientace je připraven Průvodce veletrhem, tištěná brožura s plánky veletržního areálu obsahující také přehledné informace o firmách a kontakty na jejich personalisty. Vydává se v nákladu 4 000 kusů a rozdávat se bude bezplatně v den konání veletrhu.

Všichni návštěvníci se mohou těšit na kontakt s firmami a na zajímavé přednášky - jednu z nich povede například absolvent ČVUT Ivan Pilný, který v minulosti pracoval mimo jiné jako generální ředitel Microsoft pro Českou republiku. Dále jsou na programu samostatné prezentace jednotlivých firem v přednáškových místnostech nebo soutěže o hodnotné ceny. Zájemci mohou také využít jeden ze stánků Kariérního centra ČVUT, kde jim zkušení lektoři například mohou poradit, jak vylepšit svůj životopis. Pro ty, které už bohatý program veletrhu vyčerpá, je připraveno několik chillout zón vybavených recyklovaným nábytkem.

Každoročně se veletrh setkává s vysokou návštěvností - navštíví jej více než 6 000 zájemců. V letošním roce očekávají organizátoři obdobnou účast.   

Veletrh pořádá studentská organizace IAESTE ČVUT Praha, jejíž hlavní cíl je zajišťování zahraničních pracovních stáží pro studenty technických vysokých škol (4 000 světových stáží za rok). Organizace působí již 65 let po celém světě ve více než 80 zemích světa. V České republice pak na sedmi největších technických vysokých školách.

Veletrh se bude konat pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

Generálním partnerem IAESTE České republiky je ŠKODA AUTO, a.s.

 

Témata článku: Přehledný průvodce

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje