Vedoucí firmy vyjadřují širokou podporu produktu SQL Anywhere Studio 8

14. ledna 2002
Další detaily ohledně Geforce 4
ADP, BeyondNow, Casio, Certicom, GeoDyn, Micros, Palm a Symbol demonstrují podporu tohoto předního řešení pro management a synchronizaci celopodnikových dat
Vedoucí firmy vyjadřují širokou podporu produktu SQL Anywhere Studio 8

Praha 14. ledna 2002 – iAnywhere Solutions, Inc., pobočka společnosti Sybase, Inc., oznámila, že dosáhla široké podpory pro svůj produkt SQL Anywhere Studio 8, a to od vedoucích představitelů společností ADP, BeyondNow, Casio, Certicom, GeoDyn, Micros, Palm a Symbol. SQL Anywhere Studio 8, které bylo uvedeno na začátku prosince, je technologie pro synchronizaci a management celopodnikových dat pro vytváření mobilních, skupinových a začleněných databázových řešení.

 

“Podpora průmyslu pro novou verzi SQL Anywhere Studia je vynikající a dokazuje technickou kvalitu a tržní sílu tohoto produktu,” komentuje uvedení Chris Kleisath, ředitel inženýringu firmy iAnywhere Solutions.

SQL Anywhere Studio 8 se vyznačuje významnou rychlostí, bezpečností a vývojářskými vylepšeními, které optimalizují produkt pro rozsáhlejší nasazení v mobilních prostředích a pracovních skupinách. SQL Anywhere Studio je platformou implementovanou u šesti milionů klientů ve více než deseti tisících lokací po celém světě a je preferovanou platformou pro rozšíření firemních dat a informací vně firemních sítí - poskytuje výkon řešením, která zlepšují produktivitu, zjednodušují provoz a vytvářejí nové příležitosti pro růst tržeb.

 

Směrem k zakomponovaným celopodnikovým datovým řešením

SQL Anywhere Studio je zakomponovaná preferovaná databáze pro více než 600 partnerů, kteří využívají tuto technologii pro zajišťování výkonu pro inovativní aplikace, jako je automatizace obchodních procesů pro pracovníky v terénu, automatizace řešení pro obchodní zástupce a také celopodniková portálová řešení v různých průmyslových odvětvích, včetně finančních služeb, maloobchodu, telekomunikací, zdravotnictví, dopravy, komunálních služeb a státní správy. Firmy jako ADP, BeyondNow, GeoDyn a Micros spoléhají na jednoduchost a nízké nároky na údržbu, což vše přispívá k významnému vylepšení jejich vlastní produktové nabídky.

 

Základna pro růst m-byznysových řešení

Přední dodavatelé technologií jako Casio, Certicom, Palm a Symbol pracují s firmou iAnywhere Solutions na vývoji moderních mobilních a bezdrátových celopodnikových aplikací. Nejnovější verze produktu SQL Anywhere Studio nabízí bezpočet významných zlepšení, které dále povedou k rychlejšímu zpracování dat a jejich rychlejšímu dodávání do bezdrátových sítí.

 

 

Dodatek

 

Co říkají partneři společnosti iAnywhere Solutions?

ADP

“Máme tisíce zákazníků v distribuovaných lokalitách, kteří musí být schopni zpracovat svá data řádně a včas. Jsme potěšeni výkonností produktu získanou ihned po jeho rozbalení z krabice a bez jakéhokoli dolaďování a také jeho snadnou použitelností. Těšíme se na výkonnostní zlepšení, která s sebou přinesou další generace,” zdůraznil James Turtola, produktový manažer skupiny TLM firmy ADP.

 

BeyondNow Technologies

“Naše klinické, finanční a provozní řešení využívají domácí zdravotnické organizace, jejichž pracovníci nejsou příliš technicky erudovaní. Spoléháme na spolehlivost a připravenost SQL Anywhere Studia ihned po jeho rozbalení z krabice pro to, abychom mohli našim klientům přinést možnosti celopodnikové třídy. Jsme rádi, že díky iAnywhere Solutions jsme i nadále schopni uspokojovat potřeby zdravotnictví,” poznamenává Rebecca MacKinnon, prezidentka a COO BeyondNow Technologies.

 

Casio

“SQL Anywhere Studio poskytuje našim zákazníkům snadno použitelné řešení pro mobilní data nevyžadující prakticky žádnou administraci. Verze 8 rozšiřuje přední pozici produktu o významné bezpečností zlepšení a vysoce výkonné synchronizační možnosti, a tak rozšiřuje potenciální aplikace a cílové trhy pro naši podnikovou řadu technologií pro počítače do dlaně postavené na CE a PocketPC,” říká Craig Fields, ředitel obchodního rozvoje firmy Casio, Inc.

 

Certicom

“V souvislosti s tím, jak se zvyšuje poptávka po mobilních a bezdrátových celopodnikových řešeních, iAnywhere Solutions i nadále stimuluje vývoj nejmodernějších mobilních aplikací novými a inovativními nástroji. Nejnovější verze SQL Anywhere Studio podporuje toto odhodlání výkonem, škálovatelností a bezpečností, kterou přední firmy vyžadují,” říká Prakash Panjwani, starší viceprezident firmy Certicom. “Bezpečnostní technologie naší firmy poskytují uživatelům produktu SQL Anywhere Studio jistotu, že jejich důvěrné firemní informace jsou plně bezpečné ve všech mobilních nasazeních.”

 

GeoDyn

“Naši zákazníci z oblasti armády vyžadují bezpečnost nejvyšší třídy. Nová bezpečnostní zlepšení v produktu SQL Anywhere Studio 8 zajišťují datovou integritu od podpůrného serveru až po mobilní zařízení - což nám umožňuje dodávat včasnou a bezpečnou informaci armádním složkám kdekoli na světě,” zdůrazňuje Henry Ballard, prezident firmy GeoDyn Research Group.

 

Micros

“Naši zákazníci v maloobchodě a pohostinství nemají týmy správců sítí, které by odstraňovaly a řešily technické problémy. Z tohoto důvodu vyžaduje stabilitu a nenáročnou údržbu, kterou nám poskytuje právě SQL Anywhere Studio,” říká Ed Rothenberg, viceprezident pro rozvoj vztahů s restauracemi firmy Micros. “Zlepšená výkonnost ve verzi 8 umožňuje ještě lepší škálovatelnost ve velkých, distribuovaných implementacích.”

 

Palm

“Dlouhodobé vztahy mezi iAnywhere Solutions a Palm přispěly k implementaci inovativních mobilních a bezdrátových podnikových řešení,” říká Gabriel Acosta‑Lopez, starší ředitel služeb pro vývoj platforem firmy Palm, Inc. “Uvedení produktu SQL Anywhere Studio 8.0 zlepší tuto situaci a přidá významné nové funkce na zlepšení vývoje aplikací nové generace postavené na operačním systému Palm OS.”

 

Symbol Technologies

“I nadále zaznamenáváme vysokou poptávku po mobilních a bezdrátových celopodnikových řešeních,” říká Keith Kanneg, starší ředitel pro rozvoj nových trhů firmy Symbol Technologies, Inc. “Nejnovější verze SQL Anywhere Studio pomůže rozvinout vývoj obchodních aplikací pro naši celou řadu mobilních zařízení. Tým iAnywhere Solutions pokračuje v poskytování výkonných řešení, která budou mít pro náš průmysl zásadní rozvojový význam.”

 

 

O společnosti Sybase

Sybase ČR, s. r. o., je samostatná pobočka Sybase Inc., jedné z největších softwarových společností na světě. Do produktového portfolia společnosti Sybase patří vysoce výkonné databázové servery, komplexní podniková řešení zejména v oblasti mobilních a zabudovaných řešení, datových skladů a nástrojů pro vývoj aplikací pro elektronický obchod. Produkty a profesionální služby Sybase jsou pravidelně vyhodnocovány jako jedny z neprogresivnějších v oboru informačních technologií. Mezi zákazníky patří nejvýznamnější společnosti z oblasti finančních služeb, průmyslu i veřejné správy. Akcie společnosti Sybase jsou kotovány na burze NYSE v USA.

Více informací o společnosti Sybase naleznete na internetových adresách www.sybase.com nebo www.sybase.cz.

 

Kopie této tiskové zprávy je k dispozici na www-stránkách společnosti Sybase ČR (http://www.sybase.cz) a portálu pro novináře http://www.PRnet.cz.

Pro další informace a fotografie prosím kontaktujte:

·         Stanislav Přibyl, ExMise Public Relations, Táboritská 23, 130 87 Praha 3
tel.: (02) 67 09 25 50, fax: (02) 67 09 23 48
e-mail: pribyl@exmise.cz, www-stránky: http://www.exmise.cz

 

·         Martin Papež, Sybase ČR, Tychonova 2, 160 00 Praha 6
tel.: (02) 24 31 08 08, fax.: (02) 24 31 50 24
e-mail: martin.papez@sybase.com, www-stránky: http://www.sybase.cz

Váš názor Další článek: Další detaily ohledně Geforce 4

Témata článku: Casio, Vývojářská pobočka, Studio, Inovativní technologie, Bezdrátové řešení


Určitě si přečtěte

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

** Součástí Windows 10 je integrovaný antivirový program. Stačí to? ** Představíme vám sedm aplikací na boj proti virům a malwaru ** Všechny jsou k dispozici zdarma a některé ani nemusíte instalovat

Karel Kilián | 31

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

** Máte špatný signál Wi-Fi? Mesh systémy to vyřeší ** Už vás nezruinují, meziročně ceny příjemně spadly ** Jak systém funguje a čím je výjimečný?

Jiří Kuruc | 108

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

** Máme tu další českou phishingovou vlnu ** Podle průzkumů máme stále problém s kybernetickou gramotností ** Nebezpečím jsou děti, které opouštějí rodiče

Jakub Čížek | 34

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 93


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky