Ve znamení úspěchu ve střední Evropě

Ve znamení úspěchu ve střední Evropě

Praha, Česká republika, 18. září 2007 -  Highdeal, jeden z nevýznamnějších poskytovatelů  řešení pricing and rating, dnes oznámil, že se zúčastní konference CEEComm v Praze, která se bude konat od 26 – 27. září 2007. Konference je zaměřená na konvergence sítí a průmysl ve střední a východní Evropě.

Společnost Highdeal představí řešení Highdeal Transactive, jako klíčovou část své prezentace, adresované rychle se rozvíjejícímu sektoru telekomunikací ve střední a východní Evropě. Highdeal Transactive oceněné nejlepší konvergenční  fakturovací

řešení  svého druhu je unikátní vysoce flexibilní modulární softwarový systém. Highdeal Transactive splňuje očekávání dnešního rychle se rozvíjejícího telekomunikačního průmyslu poskytováním inovativního pricing and rating řešení pro mobily, IP a multimedia poskytovatele. Charakteristické výhody řešení Highdeal Transactive®zahrnuje jediný, efektivní motor pro služby pricing a rating společně s komprehensivním a konvergentím fakturovacím řešením.

K dnešnímu dni je řešení  Highdeal Transactive  využíváno zejména subjekty v sektoru poskytující telekomunikační a vysílací služby jako jsou například služby MVNO, mobilního internetu, WIMAX či předplacené a fakturovací (pre-paid and post-paid) služby.

Pro podrobnější informace, či k domluvení si schůzky se Sofií Lebreton, obchodní manažerkou, Highdeal , Jean-Philippe Viegas, pre-sales manažeremm, Highdeal , prosím navštivte stánek číslo 6 na CEECom v Praze, nebo kontaktujte níže uvedené tiskové oddělení.

Témata článku: Hudba, filmy, seriály, Rating, Sofia

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje