Vánoce s Contactelem

Praha, 22.listopadu 2005 – Contactel, přední telekomunikační operátor v České republice, přichází v těchto dnech na trh s lákavou vánoční nabídkou speciálních balíčků pro firemní zákazníky.
Vánoce s Contactelem

Contactel nabízí speciální vánoční balíčky pro firmy s možností získat vybrané telekomunikační služby za výhodnějších podmínek. Pro velké a střední firmy  je to Business Connect. S touto službou zákazník získá jedinečné komplexní řešení telekomunikačních služeb – hlas, Internet a IP VPN – tedy „ vše v jednom“. Celkem mohou firmy ušetřit až 40 % svých telekomunikačních nákladů. Vzhledem ke spolupráci s předními výrobci PBX systémů je rovněž garantována vysoká kvalita poskytované služby. Pokud bude smlouva  na tuto službu podepsána do 31.12.2005 získá zákazník ještě navíc kupón v hodnotě 5 000,- Kč na nákup v síti supermarketů Tesco.

 

Pro malé firmy je připraven balíček ADSL Contact Duo, který přináší kombinaci rychlého internetu a levného volání zároveň. Zákazníci nyní mohou získat kvalitní modemy od 1,- Kč a první tři měsíce ADSL připojení za 1,- Kč. Od čtvrtého měsíce a dále pak bude poplatek od 375,-Kč měsíčně. Vybírat mohou firmy ze 4 rychlostí. Dále zákazníci získají zvýhodněný tarif na volání 0,95 Kč za minutu do pevných sítí a 3,95 Kč za minutu do mobilních sítí.

 

Podmínkou pro získání výhod vánočních speciálních nabídek je podpis smlouvy do 31.12.2005 na minimální dobu 12 měsíců.

 

Podrobné informace o speciální vánoční nabídce naleznete na: http://www.contactel.cz/web/cz/Static/Specialni_nabidka_11_2005/Uvodni_stranka.html.

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí