VanCo.net autorizovaným partnerem společnosti Alcoma

2. července 2008
Jak vybrat webhosting a nespálit se
VanCo.net autorizovaným partnerem společnosti Alcoma

Společnost VanCo.net se stala autorizovaným distributorem a zároveň servisním partnerem společnosti Alcoma. Zahájená spolupráce zahrnuje komplexní systémovou integraci, distribuci a plný záruční i pozáruční servis radioreléových spojů. Novinkou je prodej základních konfigurací prostřednictvím internetového obchodu wifishop.cz, který společnost VanCo.net provozuje. Dodávky zboží zahrnují instalaci, servis a možnost financování operativním leasingem.

Portfolio zboží internetového obchodu wifishop.cz se rozšířilo o nabídku radioreléových spojů pracujících v pásmu 10,5 GHz, konkrétně o tři druhy pojítek ALCOMA – ME-L, ME-II, MP90. Na základě této skutečnosti se společnost VanCo.net, provozovatel wifishop.cz, stala autorizovaným distributorem a servisním partnerem firmy Alcoma, spol. s r. o., která výrobu spojů zajišťuje.

Wifishop, prostřednictvím společnosti VanCo.net, je prvním internetovým obchodem, který svým zákazníkům umožňuje pohodlný nákup výrobků společnosti Alcoma přes internet a zároveň zrealizuje výstavbu spojů na klíč, tedy od návrhu vhodného řešení, přes průzkum lokality až po montáž.

„Technologie ALCOMA patří k nejkvalitnějším produktům na trhu. VanCo.net nyní nově přichází s vlastní přidanou hodnotou – komplexním servisem a v neposlední řadě i speciálním programem financování, který zpřístupňuje profesionální technologii i malým operátorům. Operativní logistika renomovaného internetového obchodu a nově i plná záruka 48 měsíců uzavírá komplexní balíček nabízených služeb,“ dodává Milan Vonšík, obchodní manažer společnosti VanCo.net.

Kompletní nabídku výrobků prodávaných společností VanCo.net prostřednictvím internetového obchodu naleznete na adrese http://www.wifi-shop.cz/ .

Témata článku: Internet, Leasing, Milan, Milano, Nabídka obchodu, Servis, Autorizovaný servis

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje