VanCo.net autorizovaným partnerem společnosti Alcoma

2. července 2008
Jak vybrat webhosting a nespálit se
VanCo.net autorizovaným partnerem společnosti Alcoma

Společnost VanCo.net se stala autorizovaným distributorem a zároveň servisním partnerem společnosti Alcoma. Zahájená spolupráce zahrnuje komplexní systémovou integraci, distribuci a plný záruční i pozáruční servis radioreléových spojů. Novinkou je prodej základních konfigurací prostřednictvím internetového obchodu wifishop.cz, který společnost VanCo.net provozuje. Dodávky zboží zahrnují instalaci, servis a možnost financování operativním leasingem.

Portfolio zboží internetového obchodu wifishop.cz se rozšířilo o nabídku radioreléových spojů pracujících v pásmu 10,5 GHz, konkrétně o tři druhy pojítek ALCOMA – ME-L, ME-II, MP90. Na základě této skutečnosti se společnost VanCo.net, provozovatel wifishop.cz, stala autorizovaným distributorem a servisním partnerem firmy Alcoma, spol. s r. o., která výrobu spojů zajišťuje.

Wifishop, prostřednictvím společnosti VanCo.net, je prvním internetovým obchodem, který svým zákazníkům umožňuje pohodlný nákup výrobků společnosti Alcoma přes internet a zároveň zrealizuje výstavbu spojů na klíč, tedy od návrhu vhodného řešení, přes průzkum lokality až po montáž.

„Technologie ALCOMA patří k nejkvalitnějším produktům na trhu. VanCo.net nyní nově přichází s vlastní přidanou hodnotou – komplexním servisem a v neposlední řadě i speciálním programem financování, který zpřístupňuje profesionální technologii i malým operátorům. Operativní logistika renomovaného internetového obchodu a nově i plná záruka 48 měsíců uzavírá komplexní balíček nabízených služeb,“ dodává Milan Vonšík, obchodní manažer společnosti VanCo.net.

Kompletní nabídku výrobků prodávaných společností VanCo.net prostřednictvím internetového obchodu naleznete na adrese http://www.wifi-shop.cz/ .

Váš názor Další článek: Jak vybrat webhosting a nespálit se

Témata článku: Internet, Nabídka obchodu, Leasing, Autorizovaný servis, Milano, Servis, Milan


Určitě si přečtěte

20 tipů a triků pro Gmail: Užitečné maličkosti, které zefektivní práci s e-maily

20 tipů a triků pro Gmail: Užitečné maličkosti, které zefektivní práci s e-maily

** V Gmailu je řada užitečných funkcí, které možná všechny neznáte ** Odeslání mailu můžete například pozdržet či naplánovat na později ** Nad Gmailem můžete mít s několika triky daleko lepší kontrolu

Karel Kilián | 25

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

** Součástí Windows 10 je integrovaný antivirový program. Stačí to? ** Představíme vám sedm aplikací na boj proti virům a malwaru ** Všechny jsou k dispozici zdarma a některé ani nemusíte instalovat

Karel Kilián | 30

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Dnes proběhla další velká prezentační akce Applu, na které došlo k odhalení nových iPhonů a dalších novinek. Událost jsme sledovali online, a tak se můžete podívat na chronologický zápis těch nejdůležitějších informací.

David Polesný | 136


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky