V říjnu se nejvíce prodávaly motorové pily a pneumatiky

Nástup podzimu se projevil i v internetovém obchodním centru KASA.cz, který provozuje společnost EUROCOMM Group s.r.o. V říjnu byl zaznamenám největší nárůst zájmu o motorové pily a zimní pneumatiky.
V říjnu se nejvíce prodávaly motorové pily a pneumatiky

Zahradní technika je žádaným sortimentem především v jarních a podzimních měsících. Teď na podzim, kdy končí vegetační období, se zvyšuje zejména prodej motorových pil. Letos byla poptávka rekordní, a tak se motorové pily a motorové kosy staly zbožím měsíce října na KASA.cz. „Nejvíce se prodávaly motorové pily značek Homelite a Grizzly. Zvýšený zájem byl patrný i v našich zahraničních pobočkách,“ říká  Martin Kasa, ředitel společnosti EUROCOMM Group.

Druhou příčku v růstu zájmu zákazníků zaujaly zimní pneumatiky. Čeští motoristé si již zvykli, že na internetu nakoupí nejen pneumatiky, ale také litá kola nebo ocelové disky mnohem levněji, než v prodejnách kamenných. „Nákup pneumatik přímo v pneuservisu není pro zákazníky většinou příliš výhodný. Nechceme konkurovat pneuservisům. My prodáváme pneumatiky, oni zajišťují servis. Zákazníkům, kteří si objednají pneumatiky i s disky, dodáme zboží již smontované a vyvážené,“ komentuje situaci Martin Kasa.

V dalších měsících očekávají zástupci internetového obchodního centra KASA.cz nárůst prodeje oblíbeného vánočního zboží. Martin Kasa dodává: „Dlouhodobě nejoblíbenějším zbožím v adventním čase jsou digitální fotoaparáty a přenosné audio přehrávače.“


O internetovém obchodním centru KASA.cz
KASA.cz je provozováno ryze českou společností EUROCOMM Group s.r.o. již od roku 1999. Obrat skupiny EUROCOMM dosáhl za prvních 8 měsíců roku 2005 částky převyšující 264 miliónů korun. Společnost zaměstnává v České republice 29 zaměstnanců.
Jedinečnost KASA.cz spočívá v tom, že mimo velmi pestré a široké nabídky zboží, světově známých i méně známých značek, KASA.cz svým klientům nabízí i širokou paletu přidaných služeb.
Společnost EUROCOMM Group s.r.o. aktivně působí ve 4 zemích EU. Dceřiná společnost provozující obchodní centrum HEJ.sk je v současnosti největším internetovým obchodem na Slovensku.
Kompletní sortiment a přehled služeb naleznete na stránkách www.kasa.cz.

Váš názor Další článek: Kancelářský balík od Software602 v nové verzi postaven na OpenOffice.org

Témata článku: Grizzly, Známá společnost, Martin, Martini

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší