Uživatelé vybrali mezi kancelářskými multifunkčními systémy ty nejlepší pro rok 2003

Multifunkční systémy společnosti Xerox byly v průzkumu společnosti Industry Analysts hodnoceny koncovými uživateli jako nejlepší
Uživatelé vybrali mezi kancelářskými multifunkčními systémy ty nejlepší pro rok 2003

ROCHESTER, USA, 17. června 2003 – Kancelářské multifunkční systémy společnosti Xerox byly hodnoceny nejlépe mezi konkurenčními produkty. Výroční průzkum uživatelské spokojenosti s multifunkčními systémy pro rok 2003 byl proveden výzkumnou společností Industry Analysts, Inc. a zařízení v něm byly hodnoceny z pohledu výkonu, funkčnosti a efektivity.

 

"Xerox se stal nejlepším dodavatelem multifunkčních zařízení pro rok 2003," řekl Andy Slawetsky, vicepresident společnosti Industry Analysts, Inc. "Multifunkční systémy společnosti Xerox zvítězily nad konkurenčními produkty v řadě kategorií, jako je spolehlivost, uživatelské pohodlí a cenová dostupnost."

 

"Toto ocenění je dalším důkazem, že kancelářské systémy společnosti Xerox poskytují nejvyšší hodnotu a výkon v tomto odvětví,“ řekl Jim Miller, president Xerox Office Group. "Jsme rádi, že naše snaha budovat vysoce kvalitní multifunkční systémy byla oceněna těmi, kteří jsou pro nás nejdůležitější – našimi zákazníky."

 

Společnost Industry Analysts, Inc. rozeslala tisíce dotazů, přičemž průzkum zahrnoval více než 300 multifunkčních výrobků. Průzkum definoval multifunkční produkt jako samostatné zařízení podporující alespoň dvě ze čtyř tradičních kancelářských funkcí (kopírování, skenování, faxování a tisk).

 

Toto byla již druhá studie uživatelské spokojenosti prováděná společností Industry Analysts, Inc. v tomto roce, v níž Xerox skončil na prvním místě. V březnu tohoto roku byl proveden průzkum v oblasti tiskáren, který zahrnoval informace od více než 200 společností  a pokrýval více než 1000 tiskáren od řady výrobců, jako Brother, Canon, Epson, HP, Lexmark, Universe a Xerox. Tiskárny byly definovány jako netiskařská zařízení pracující s rychlostmi do 70 stránek za minutu. Společnost Xerox zastupovaly barevné a černobílé tiskárny řady Phaser®. V tomto průzkumu získaly tiskárny Xerox nejvyšší ocenění již druhý rok po sobě.

 

Výroční průzkum uživatelské spokojenosti s multifunkčními systémy pro rok 2003 je k dispozici na adrese www.industryanalysts.com.

 

-XXX-

 


Xerox Czech Republic prodává na našem trhu publikační tiskové systémy, černobílé a plnobarevné multifunkční kopírovací stroje, tiskárny, faxy, velkoformátové kopírovací stroje a tiskárny, stejně jako software pro document management. Ke všem strojům dodává Xerox i spotřební materiál a poskytuje kompletní servis a údržbu. Do nabídky firmy rovněž patří celá škála služeb od pronájmu strojů až po sofistikovaný outsourcing. Outsourcingu se věnuje celá samostatná divize XBS (Xerox Business Services). Letos oslaví česká pobočka společnosti Xerox 10 let oficiální přítomnosti na našem trhu.

 

Xerox Europe, která je evropským zastoupením 6. největší světové společnosti zabývající se informačními technologiemi Xerox Corporation nabízí na celém území Evropy výrobky, řešení a služby značky Xerox. Posláním společnosti Xerox je nabízet zákazníkům uživatelsky jednoduchá řešení která spojují svět papírových a digitálních dokumentů a prostřednictvím sdílení poznatků zvyšují produktivitu podnikání.

 

Více informací o firmě Xerox naleznete na adrese www.xerox.cz.

Kontakt s médii:

Veronika Vlková, Xerox CR,
tel. 227 036 420,
E-mail: veronika.vlkova@cze.xerox.com

Ing. Martin Felix, Account Manager pro Xerox, Axicom s.r.o.,
tel. 602 578 181
E-mail: mfelix@axicom.cz

 

POZNÁMKA PRO REDAKTORY: Xerox®, The Document Company® a digitální X® jsou obchodní značky XEROX CORPORATION.

Váš názor Další článek: Program: Back2Life – poslední naděje!

Témata článku: Felix, Brother tiskárny, Tiskárny multifunkční, Xerox, Multifunkční tiskárny canon, Brother


Určitě si přečtěte

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

** Sociální síť TikTok získala stamiliony uživatelů a stále roste ** Jaký obsah na ní najdete a co můžete v jejím rámci čekat? ** Je to zábava pro mladé, nebo platforma pro úchyláky?

Karel Kilián | 34

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

** Jak uložit elektřinu z fotovoltaiky a větrných turbín ** Pomohou třeba staré autobaterie, nebo setrvačníky ** A pak tu jsou bizarní gravitační akumulátory velikosti mrakodrapu

Jakub Čížek | 250


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky