Uživatelé systémů SAP zvolili nástroj PowerCenter společnosti Informatica za nejoblíbenější platformu pro integraci dat

Software pro integraci dat, který členové SAP FAQ považují za řešení s pozitivním dopadem na implementace SAPu
Uživatelé systémů SAP zvolili nástroj PowerCenter společnosti Informatica za nejoblíbenější platformu pro integraci dat

Praha, 30. června 2003 – Společnost Informatica Corporation (NASDAQ: INFA), přední poskytovatel podnikového analytického software, oznámila, že její platforma pro integraci dat PowerCenter získala cenu členů SAP FAQ v “Members` Choice Top 25 Tools and Technology”. Informatica je jediným výrobcem produktů v oblasti integrace dat, který se do letošního seznamu výherců dostal. Figuruje zde 25 nejpřednějších výrobců nástrojů a technologií tak, jak je vybrala komunita skládající se z více než 15 tisíc členů sdružená v rámci SAP FAQ.

Během březnového průzkumu byli členové SAP FAQ požádáni, aby vybrali produkty, které mají největší pozitivní dopad na jejich implementace SAPu a které by doporučili i ostatním. Už podruhé za sebou zvolili členové SAP FAQ PowerCenter společnosti Informatica jako jednu z nejvýkonnějších podnikových platforem pro integraci dat, jež vyhovuje jejich potřebám.

“Informatica má dlouholeté zkušenosti s pomocí stovkám uživatelů systému SAP při maximalizaci jejich investic do ERP (Enterprise Resource Planning – systémů pro řízení výroby) prostřednictvím integrace dat,” uvedl Sanjay Poonen, viceprezident společnosti Informatica pro globální marketing. “Velice nás těší, že uživatelé SAP zvolili PowerCenter jako jedinou platformu pro integraci dat, jíž byla udělena cena členů za rok 2003. To nás zavazuje k tomu, abychom nadále pokračovali v partnerství se zákazníky, kteří využívají SAP, a podíleli se na jejich úspěchu v současnosti i budoucnu.”

“Získání další ceny udělované členy SAP FAQ 25 nejlepším produktům je pro firmu Informatica významným úspěchem. Tato cena dokazuje, jakou důvěru mají členové SAP FAQ ve společnost Informatica za to, že nabízí výjimečnou platformu pro integraci dat, která vhodně doplňuje jejich řešení SAP,” uvedla Janelle Ross, ředitelka služeb pro členy SAP FAQ. “Skutečnost, že Informatica získala naši cenu již podruhé za sebou, jasně dokazuje, že jí velmi záleží na spokojenosti zákazníků a že zákazníci spokojeni skutečně jsou.”

Máte-li zájem vidět celý seznam výherců letošní soutěže SAP FAQ Members` Choice, můžete navštívit webové http://www.sapfaq.com/2003MembersChoice.htm.

 

O iniciativě SAP FAQ

Iniciativa SAP FAQ byla zahájena v roce 1994 jako první webový zdroj informací, věnovaný výhradně SAPu, včetně podnikových softwarových řešení řady R/2 a R/3. Slouží jako základna komplexní sítě technické i funkční podpory SAPu, v rámci níž si členové vyměňují své zkušenosti. To se týká i podpory řešení SAP-R3-L, jejímž sponzorem je vysoká škola MIT. SAP FAQ tak nadále zůstává předním zdrojem informací tohoto druhu. Stránky využívají zástupci více než 1000 celosvětových organizací, kteří si zvolili SAP/mySAP jako své řešení ERP či elektronického obchodování.

 

O společnosti Informatica

Společnost Informatica Corporation je předním poskytovatelem podnikového analytického a integračního software, jenž slouží společnostem k získávání, zpracování a anlýze informací o klíčových podnikových operacích. S využitím produktů společnosti Informatica mohou firmy zvyšovat efektivitu svého provozu i ziskovost a zjednodušovat operace související s dodavatelským řetězcem. Mezi zákazníky společnosti Informatica patří přes 1750 firem na celém světě. Informatica nabízí organizacím produkty pro podnikovou analýzu, jež pokrývají komplexní potřeby integrace dat, skladování dat a business intelligence – mohou si vybrat libovolné řešení, které přesně odpovídá právě jejich požadavkům. Více informací získáte na webových stránkách společnosti www.informatica.com.

 

O společnosti Sybase ČR, s. r. o.

Sybase ČR, s. r. o., je předním dodavatelem softwarové infrastruktury, aplikačního softwaru a IT služeb. Sybase ČR působí zejména v České republice, kde zastupuje společnost Sybase, Inc., a v celém regionu střední a východní Evropy, kde zastupuje společnosti Informatica a Oncontact. Více informací o společnosti Sybase ČR naleznete na webových stránkách http://www.sybase.cz.

 

Kopie této tiskové zprávy je k dispozici na stránkách společnosti Sybase ČR
a portálu pro novináře
www.PRnet.cz.

 

Váš názor Další článek: Rhapsody: zdvojnásobení prodejů hudby online

Témata článku: Software, Ross


Určitě si přečtěte

Otestovali jsme nový Apple MacBook Air. S retinou a nižší cenou

Otestovali jsme nový Apple MacBook Air. S retinou a nižší cenou

** Test MacBooku Air v provedení pro rok 2020 ** Cenově dostupný notebook překvapí výkonem ** Výborné je celkové zpracování a klávesnice

Martin Miksa | 43

Ubuntu 20.04: Zase vás chce přesvědčit, že je lepší než Windows

Ubuntu 20.04: Zase vás chce přesvědčit, že je lepší než Windows

** Britský Canonical před pár dny vydal novou verzi svého Ubuntu ** 20.04 LTS zapracovalo na grafickém desktopu, rychlosti i bezpečnosti ** V nitru tepe Linux 5.4 a volitelně i nový souborový systém

Jakub Čížek | 121

AR není ani po letech žádný trhák. Teď to zkusí Hybri, který svleče vaše kamarádky

AR není ani po letech žádný trhák. Teď to zkusí Hybri, který svleče vaše kamarádky

** Rozšířené realitě i po letech chybí praktické využití ** Selhaly mobilní aplikace i AR brýle ** Floridské studio to proto zkusí přes bizarní erotiku Hybri

Jakub Čížek | 18

Apple vychrlil novinky: Nové operační systémy a příprava na vlastní procesory

Apple vychrlil novinky: Nové operační systémy a příprava na vlastní procesory

** Apple dnes představuje novinky ** Tradiční keynote v rámci konference WWDC probíhá jen online ** Nové operační systémy, ale i něco navíc

David Polesný | 108

Šest nejlepších služeb a aplikací pro automatizaci online světa a chytré domácnosti

Šest nejlepších služeb a aplikací pro automatizaci online světa a chytré domácnosti

** Nastavte si automatiku na každodenní rutinní záležitosti ** Propojte online služby a chytrou domácnost ** Vybrali jsme šest nejlepších služeb pro automatizaci

Karel Kilián | 15


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest SSD s kapacitou 1 TB

Srovnávací test robotických vysavačů

Vybíráme nejlepší telefony na trhu

Jak zlepšit zvuk televize