Uživatelé Skrz.cz varují před slevovým serverem Slevoviny.cz

Uživatelé Skrz.cz varují před slevovým serverem Slevoviny.cz

Uživatelé největšího českého vyhledávač slev Skrz.cz varují před podvodným slevovým serverem Slevoviny.cz. Na serveru se objevují výrobky špatné kvality, některé jsou nefunkční či neodpovídající popisu. Na základě množících se stížností vyřazuje Skrz.cz tuto společnost ze svojí nabídky.

"Zákazníci si stěžují na kvalitu prodávaných výrobků, které uvádí jako nefunkční a neodpovídající popisu. V některých případech se dokonce objevily stížnosti na bezpečnost zakoupeného produktu,“ upozorňuje Petr Kováčik, ředitel vyhledávače slev Skrz.cz. Z recenzí vyplývá, že kvalita výrobků často neodpovídá zakoupené ceně a v porovnání s ostatními weby se jeví jako nadsazená. Jako problémový označují uživatelé také reklamační servis a celkovou komunikaci se slevovým serverem.

„Na základě množících se negativních recenzí a stížností, které jsme zachytili přes našeho Ombudsmana, jsme se kvůli ochraně zákazníků rozhodli vyřadit tento slevový server z naší nabídky," vysvětluje Petr Kováčik. Z podobných důvodů vyřazuje Skrz.cz ze své nabídky současně také slevový server ZeleneSlevy.cz.

"Uživatelé, kteří se při jednání se slevovými servery setkali s problémy, se mohou obrátit na kompetentní orgány, jakými jsou České obchodní inspekce a Policie České republiky. Pomoci jim může také Ombudsman na Skrz.cz, přes který se mohou navzájem kontaktovat a spojit své síly v dalším postupu," radí Kováčik a dodává: "Problémům se slevovými servery mohou uživatelé předejít jejich pečlivým výběrem. Přitom jim mohou pomoci uživatelské recenze a hodnocení slevových serverů na Skrz.cz."

Témata článku: Ombudsman

Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky