Ústav jaderného výzkumu Řež zavádí Navision Financials

Společnost ÚJV Řež, a. s., podepsala se společností NAVISYS, s. r. o., smlouvu na implementaci informačního systému NAVISION Financials.
Společnost ÚJV Řež, a. s., podepsala se společností NAVISYS, s. r. o., smlouvu na implementaci informačního systému NAVISION Financials. Projekt předpokládá implementaci systému NAVISION Financials ve všech oblastech činnosti společnosti. Implementace byla zahájena 1. 6. 2000 a její ukončení je plánováno na 31. 12. 2000.

Posláním společnosti ÚJV Řež, a. s., je zajišťovat výzkumnou a vývojovou činnost a uplatňovat její výsledky v oblasti jaderných technologií a nakládání s odpady se zaměřením na:

  • podporu státu v oblasti strategického řízení jaderné energetiky a nakládání s jadernými odpady
  • výzkum a služby pro jadernou energetiku
  • vývoj oborových informačních systémů
  • výzkum a služby pro likvidaci radioaktivního odpadu
  • radiační chemie a výroba radiofarmak
  • zajištění oborové ochrany životního prostředí
  • poskytování oborových poradenských služeb
  • a další

NAVISYS, s. r. o., je certifikované Navision Solution Center společnosti Navision Software, které se orientuje na několik oborových řešení v oblasti průmyslu a obchodu. Získání certifikátu Navision Certified Manufacturing Specialist umožnilo společnosti NAVISYS, s. r. o., rozšířit své portfolio řešení o oblast výroby.

Společnost Navision Software je vedoucím dodavatelem komplexních podnikových řešení. Má přes 39 tisíc instalací po celém světě v 89 zemích a ve 24 jazykových verzích přizpůsobených lokálním podmínkám. Řešení Navision Software jsou dodávána prostřednictvím celosvětové sítě Navision Solution Center, zaměstnávajících certifikované odborníky, kteří poskytují řešení, upravená podle přání zákazníka, jakož i školení, podporu a servis.

V České a Slovenské republice je Navision Software zastoupena prostřednictvím své dceřiné společnosti Navision Software Česká republika, která spravuje více než 30 Navision Solution Center a přes 360 prodaných licencí, jež představují více než 270 zákazníků. Mezi zákazníky Navision Software v České republice patří například společnosti Svit, GiTy, Fotostar Südcolor nebo Elit. Další informace o společnosti Navision Software naleznete na internetové adrese http://www.navision.cz.

Váš názor Další článek: Thomson již i s vlastním MP3/CD přehrávačem

Témata článku: , , , , ,