Úspěšný webhosting Hyperlink.cz je součástí speciální řady výkonných počítačů Brave a Tesco

12. září 2003
Canon Digital IXUS i
Brno, 11. září 2003 – Úspěšná služba pro umístění webových stránek na Internetu – Hyperlink.cz (www.hyperlink.cz), provozovaná společností CP Online, a. s. (www.cponline.cz) je teď součástí speciální řady výkonných počítačů Brave a Tesco produkovaných společností ProCA, spol. s r. o.
Úspěšný webhosting Hyperlink.cz je součástí speciální řady výkonných počítačů Brave a Tesco

Společnosti CP Online, a. s., přední český podnikatel v oblasti internetových technologií a služeb, a ProCA, spol. s r. o., významný producent počítačů a počítačových sestav uvádějí na trh speciální „narozeninovou“ řadu mimořádně výkonných počítačů Brave a Tesco za nevídaně nízké ceny. S touto řadou slaví ProCA, spol. s r. o. 10 let od svého založení v roce 1993.

Součástí každého „narozeninového“ počítače je zdarma rovněž internetová adresa a prostor pro webové stránky nebo elektronický obchod zákazníka, jakož i zabezpečené e-mailové schránky. Tyto služby, Hyperlink.cz a Vltava2000.cz v hodnotě přes 2000 Kč získá každý, kdo si koupí počítač značky Brave nebo Tesco zcela zdarma v ceně zakoupeného počítače.

„Touto speciální akcí zpřístupňujeme kvalitní a stabilní internetové služby Hyperlink.cz a Vltava2000.cz každému, kdo si koupí počítač Brave nebo Tesco, aniž by musel investovat další peníze,“ říká Dalibor Kaláb, vedoucí internetových služeb společnosti CP Online, a. s. „Věřím, že spolu se svým novým počítačem objeví ještě letos mnoho zákazníků rovněž novou kvalitu v poskytování internetových služeb.“

Obchodní partnerství společností ProCA, spol. s r. o. a CP Online, a. s. potrvá až do 31. ledna 2004.

 

V případě zájmu o další informace, prosíme, kontaktujte:

 

Dalibor Kaláb, CP Online, a. s.
Vedoucí internetových služeb
E-mail: dalibor.kalab@cponline.cz
Web: http://www.cponline.cz

Tel.: 538 706 401, Fax: 538 706 401

Sadařská 1, 624 00 Brno – Komín

 

Pavel Melchert, ProCA, spol. s r. o.
Ředitel produktové skupiny PC
E-mail: melchert@procas.cz

Web: http://www.proca.cz

Tel.: 234 646 410, Fax: 234 646 120

V Lužích 818, 142 00 Praha 4

 

 

O společnosti CP Online, a. s.

 

CP Online, a. s., je předním českým podnikatelem v oblastech internetových technologií a služeb. Společnost má tři hlavní podnikatelské směry: realizaci špičkových řešení v rámci webové integrace a webových služeb, provozování vlastních webových produktů a služeb a divizi cestovního ruchu s využitím Internetu. CP Online, a. s. je dceřinou společností firmy Computer Press, a. s. Další informace naleznete na internetové adrese www.cponline.cz.

 

O společnosti ProCA, spol. s r. o.

 

Firma ProCA spol. s r.o. patří mezi nejvýznamnější hráče na českém IT trhu. Je součástí holdingu AAC a.s., jednoho z největších dodavatelů IT v ČR.  Mezi hlavní činnosti patří velkoobchodní distribuce komponent, příslušenství a software pro výpočetní a informační techniku, výroba a distribuce počítačů BRAVE, které jsou druhou nejprodávanější českou značkou na tuzemském trhu, počítačů TESCO, které jsou známy hlavně v podnikové sféře, výroba a prodej notebooků BRAVE, distribuce spotřební elektroniky Maxton a přímý prodej velkým zákazníkům. Produkty nabízené firmou ProCA najdete ve 12 distribučních místech po celé ČR. Více informací naleznete na: www.proca.cz, www.brave.cz, www.tesco.cz a www.maxton.cz.

Váš názor Další článek: Canon Digital IXUS i

Témata článku: Tesco, Tesco elektronika


Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme 21 stavebnic pro malé caparty i budoucí experty na A.I.

Jakub Čížek | 10

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

** Je to velké jako Raspberry Pi ** Ale je to až o několik řádů rychlejší ** Dorazil nám exotický Google Coral s akcelerátorem Edge TPU

Jakub Čížek | 18

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 29

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

** Kolem baterií a akumulátorů koluje řada mýtů, nepravd a polopravd ** Dnes vám devět z nich zkusíme vyvrátit na základě faktů ** Většina z nich totiž neplatí pro moderní lithiové baterie

Karel Kilián, David Polesný | 99


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky