Úschovna.cz přichází s dalším rozšířením služeb

Úschovna.cz přichází s dalším rozšířením služeb

Nejpopulárnější český server pro posílání objemných dat uzavřenému okruhu příjemců přichází s dalšími vychytanými funkcemi. Cíl je jasný: dokonalé pohodlí pro uživatele Úschovny.

Uvedeny byly celkem tři novinky. První výraznou změnou je zrušení limitu počtu stažení. Nyní má každý příjemce svůj vlastní limit, který začíná na 30 staženích pro zásilky zdarma a zvedá se na 50 až 100 pro placené zásilky. „Chtěli jsme, aby počet stažení již nebyl pro naše uživatele limitující. Osobní limit jsme zavedli z důvodu bezpečnosti, nechceme podporovat neomezené šíření nelegálního obsahu pomocí našeho serveru. Úschovna má pověst diskrétního serveru určeného pro pracovní zásilky a rádi bychom, aby to tak zůstalo,“ komentoval změnu Jan Raab, jednatel společnosti Capsa-Premier.cz.

Jeho slova potvrzuje i druhá novinka, a to rozesílání oznámení o přijetí zásilky jednotlivým adresátům odděleně. Díky tomu je nyní možné rozesílat důvěrné informace seznamu adresátů v rámci jedné zásilky, aniž by o sobě příjemci navzájem věděli.

Třetím vítaným vylepšením je možnost stáhnout si všechny soubory v zásilce jediným kliknutím ve formě ZIP archivu.

Novými funkcemi vývojáři Úschovny reagují na nejčastější podněty k odesílání i stahování zásilek, novinky by tedy měly uživatelům serveru co nejvíce zjednodušit práci

„Tímto rozhodně změny na Úschovně nekončí. Máme ve vývoji zcela novou verzi, ve které zavedeme nové formy úhrady služeb a zcela nové služby pro registrované uživatele,“ uzavíráJan Raab.

Nvidia bude podporovat SLI zapojení i s novými čipsety od AMD

Témata článku: Limit, Výrazná změna

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší