Update představuje v Česku novou verzi CRM software – update.seven

3. října 2006
Windows Vista RC2 již tento pátek!
CRM systém od společnosti update software s dynamickou datovou strukturou je produktem nové generace
Update představuje v Česku novou verzi CRM software – update.seven

Praha, 12. září 2006 +++ Společnost update dnes představila zatím poslední generaci CRM systému, který nese název update.seven. Řešení navazuje na dříve velmi úspěšný CRM systém marketing.manager a svým konceptem „dynamického CRM“ zajišťuje rychlou přizpůsobivost jednotlivým zákaznickým požadavkům. Architektura update.seven je ve všech směrech orientována na služby (SOA). Při naprostém zachování technologické a procesní nezávislosti současně architektura update.seven umožňuje přímo nabízet vybrané CRM procesy jako služby pro jiné systémy.

 

„Hlavní výhodu našeho řešení vidíme v rychlé návratnosti investic vložených do software“, řekl Ing. Jiří Jelínek, ředitel update software s.r.o. „Našim cílem bylo vytvořit řešení, které by umožnilo komplexní podporu pro veškeré zákaznicky orientované procesy počínajíc získáním klienta přes optimální podporu zákazníka ve všech fázích jeho „životního cyklu“až k požadovanému efektivnímu servisu, a to se nám podařilo“, dodal Jiří Jelínek.

 

Nový CRM systém například automaticky reaguje na změnu procesů a požadavků společnosti kde je implementován, a to díky velmi dynamickému datovému modelu a vnitřní logice. Software také nabízí maximální flexibilitu při práci s daty, umožní adaptovat veškeré obchodní procesy vztahující se k marketingu, obchodu a zákaznickému servisu. Nový software update.seven je tedy vhodný pro podnikatelské subjekty všech velikostí bez ohledu na to, zda hledají řešení pro své jednotlivé útvary anebo řešení spojující globálně všechny, na zákazníka či partnera orientované interní i externí procesy. update.seven je určen společnostem, které navíc ocení projekty s moderní architekturou spojenou se sofistikovanou funkčností a předdefinovanými, oborově orientovanými procesy.

 

CRM systém update.seven nabízí řadu modulů navržených tak, aby pokryly všechny aspekty rozvoje vztahu se zákazníky.

Informace o přehledu produktů (jednotlivých modulů update.seven) naleznete zde: http://www.update.com/content/cms,id,237,nodeid,328,_country,cz,_language,cz,em_url,internal.html

 

Více informací k této tiskové zprávě naleznete zde:  http://www.update.com/navigation/cms,id,327,nodeid,327,_country,cz,_language,cz.html

 

 

O společnosti update software s.r.o.

update software s.r.o. je dceřinou společností update software AG (www.update.com), která byla založena v roce 1988 ve Vídni, jedná se o jednoho z vedoucích CRM dodavatelů v Evropě. V současnosti zaměstnává 180 pracovníků a tržby za rok 2005 činí 18.6 mil EUR. update software AG je obchodovaná na frankfurtské burze cenných papírů.

Produkty společnosti update využívá cca 100,000 zaměstnanců z více než devítiset společností. Mezi referencemi jsou společnosti 3M, American Express Finanzmanagement, the Advertisements Department of the BILD newspaper group, AstraZeneca, bauMax, BAWAG P.S.K., Canon, DuPont, ESTAG, Hassia Gruppe, Landesbank Rheinland-Pfalz International S.A., LBS Nord, MagnaSteyr, Pernod Ricard a ratiopharm. V České republice potom T-Mobile, PVT, HVB Bank, GEODIS Brno, AV ENGINEERING, DRINKS UNION, BONA CR a mnoho dalších.

Diskuze (1) Další článek: Windows Vista RC2 již tento pátek!

Témata článku: Software, Dupont, Bild, Union, Nord, Update, Bono, Sans, American Express

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší