UPC zlevňuje internet pro podnikatele

UPC zlevňuje internet pro podnikatele

Společnost UPC Česká republika přichází v těchto dnech s vylepšenou nabídkou datových a hlasových služeb pro zákazníky z řad malých a středních firema podnikatelů. Ti si mohou od května vybrat ze tří internetových služeb UPC: Fiber Power Business o rychlosti 15 mbit/s, dále o rychlosti 40 mbit/s a nakonec o rychlosti 110 mbit/s.Posledně jmenovaná služba je přitom ve srovnání s dřívější nabídkou Fiber Power Business 100 přibližněo 50% levnější a zároveň má lepší technické parametry. Podnikatelé mají odkvětnak dispozici rovněž populární telefonní tarify UPC: Basic,Kredit 50 se sto minutami volání na domácí pevné linky zdarma, Kredit 150 s tři sta minutami volání na domácí pevné linky zdarma, Kredit 200 s padesáti minutami volání do mobilních sítízdarma a Kredit 350 s tisíci minutami volání na pevné linky doma i v zahraničí zdarma. Společnost současně přestala aktivně nabízet dřívější internetové a telefonní business (B2B) služby určené právě malýma středním firmám a podnikatelům. Jejich zákazníci přitom dostanou možnostsnadno a jednoduše přejít naslužby nové.

„Nová nabídka je založena na vyhodnocení téměř roční úspěšné existenceB2B služeb pro tento segment trhu. Více odpovídá poptávce ze strany firem. Naplňuje slib UPC zjednodušit a ulehčit nejen domácnostem, ale i menším podnikatelům a firmám přístup ke špičkovým digitálním technologiím, mezi něž patří právě superrychlý internet. A v neposlední řadě jim napomáhá účinněji čelit aktuální ekonomické situaci“ komentujezměny generální ředitel společnostiVáclav Bartoň,a upozorňuje: „Nové služby mohou být kvalitní a zároveň cenově dostupné proto, že disponujeme vlastní koaxiální i optickou sítí a aplikujeme jednotnou moderní technologii.“

Nabídka internetových a hlasových služeb pro malé a střední firmy a podnikatele je nabízena především na koaxiálních sítích a je následující:

Klepněte pro větší obrázek

Ke každému internetovému produktu je zdarma přidána jedna pevná IP adresa a jedna licence antivirového programu SmartGuard.

Klepněte pro větší obrázek

Zákazníkům jsou navíc započítávány následující slevy z provolané částky (bez DPH):

  • do 999 Kč 3%
  • 1000 – 2499 Kč 5%
  • nad 2500 Kč 7%

Poskytnutá sleva se vztahuje na každou telefonní linku zvlášť.

UPC vedle této nabídkyposkytuje rovněž profesionální telekomunikační službystředním, velkým, maloobchodním i velkoobchodním partnerům po vlastní optické infrastruktuře. Tyto služby mají garanci kvality a dostupnosti,a modulární řešení jeumožňuje„ušít na míru“ podle požadavků a potřeb klientů.

Internet Fiber Power a hlasové služby nabízíUPCdomácím firmám června 2009. Za tuto dobu si Fiber Power vydobyl pozici třetí nejrozšířenější služby. V Praze je co do počtu zákazníků na druhém místě. Preferují ho zejména IT společnosti a společnosti působící ve službách.

Opera 10.54 nabídne nový Rychlý přístup

Témata článku: Pevná linka, Následující minuta

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší