UPC vysokorychlostní internet: zásadní navýšení rychlostí všech nabídek dokončeno

UPC vysokorychlostní internet: zásadní navýšení rychlostí všech  nabídek dokončeno

Praha  28. června 2007. Společnosti UPC a Karneval Media  dokončily k 28.6. 2007 zásadní navýšení rychlostí svých internetových služeb pro všechny zákazníky na sítích UPC  a Karneval a to jak v příchozím (Download), tak v odchozím (Upload) směru. Příchozí rychlost dosahuje u nejnižší nabídky  2,048 Mbit/s  a u nejvyšší  16,384 Mbit/s.  Odchozí rychlost se pak pohybuje v rozmezí 256 kb/s – 1,024 Mbit/s. Zákazníci internetové služby Karneval Turbo a Duo, kde se rychlosti nemění, stále mohou bez jakýchkoliv poplatků přejít okamžitě na aktuálně platnou nabídku podle vlastní volby.

Vysokorychlostní  internet v kabelových sítích UPC a Karneval je tak aktuálně ve svých hlavních parametrech mnohem  výhodnější než srovnatelná nabídka ADSL.

Na otázky tisku a uživatelů Internetu, zda bude UPC reagovat na aktuální vývoj FUP (Fair Use Policy), kdy se  internetové  služby ADSL chtějí v otázce limitů  od 1.července přiblížit parametrům na sítích UPC a Karnevalu, odpovídá ředitel UPC Česká republika, a. s. Václav Bartoň lakonicky: „Plánujeme tuto otázku řešit zásadním způsobem v nejbližších několika dnech. Širokopásmové kabelové sítě totiž mají v tomto směru velké možnosti“.

Témata článku: Internet, Fair

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje