UPC spouští Horizon Go a směřuje k platformě Horizon

Zákazníci UPC mohou sledovat živé televizní vysílání nejen na obrazovkách, ale nově i na dalších zařízeních jako je počítač, notebook, tablet nebo mobilní telefon. Od 3. listopadu spouští UPC službu Horizon Go, která umožňuje sledovat až 63 program i mimo svůj domov na více zařízeních najednou. Přístup k ní budou mít všichni stávající zákazníci digitální televize UPC, a to zcela zdarma až do konce roku 2014.

„Jsme velice hrdí, že můžeme našim zákazníkům poskytnout možnost sledování televizního obsahu na dalších zařízeních. Zákazníci si nyní díky Horizon Go mohou vzít své oblíbené TV stanice s sebou a sledovat je pomocí připojení k internetu odkudkoliv. Se službou Horizon Go se vydáváme na cestu k plnohodnotné platformě Horizon – postupně tak zlepšujeme naši nabídku a našim zákazníkům poskytujeme atraktivnější služby,“ popisuje novinku od UPC Jason King, vicepresident pro marketing a prodej.

Horizon Go na zkoušku – zdarma pro všechny zákazníky UPC s digitální televizí

Zákazníci digitální televize od UPC si mohou vyzkoušet službu Horizon Go tak, že si ji stáhnou z Google Play, Apple Storu nebo jednoduše přes webovou stránku www.horizon.tv. Všichni zákazníci s tarifem Komfort budou moci Horizon Go používat zdarma. Zákazníci s tarifem Klasik mohou službu vyzkoušet do konce roku také zdarma. Zákazníci tarifu Klasik, kteří si službu aktivují od ledna 2015, ji budou moct využívat za poplatek 25 Kč měsíčně.

Na cestě k platformě Horizon

Horizon Go je první fází rozsáhlejší interaktivní cesty za plnohodnotnou zkušeností Horizon, která již probíhá v pěti evropských zemích v mateřské společnosti UPC, Liberty Global. V současnosti platformu Horizon využívá na 645 000 lidí (k 30.6.2014). UPC Česká republika se v blízké budoucnosti stane pátou zemí, která platformu Horizon v síti Liberty Global spustí.Horizon poskytuje zcela nový zážitek pro uživatele díky maximální svobodě využívání televizního obsahu. Horizon je otevřená platforma obsahující zajímavé funkcionality, které umožňují nové způsoby sledování televizního obsahu. Jde například o videotéku filmů a seriálů, možnost nahrávání obsahu, zpětné sledování TV programů anebo přístup na Youtube a další aplikace prostřednictvím televizní obrazovky.

UPC_infografika.png

Společnost UPC zpracovala v souvislosti se spuštěním služby Horizon Go infografiku způsobu sledování TV obsahu u svých zákazníků. V infografice naleznete tyto základní trendy:

  1. Více než jednou týdně sleduje online obsah v České republice 42 % respondentů; ve světě je tento trend téměř dvojnásobný
  2. Sedm z deseti Čechů sleduje video obsah na svém notebooku, na chytrých telefonech 37 % a na tabletech 27 % lidí
  3. Notebook v současnosti nevlastní už jen čtvrtina domácností, naopak čtvrtina domácností má notebooky hned dva a necelých 10 % domácností vlastní 3 a více notebooků
  4. V loňském roce vlastnila tablet jen každá pátá domácnost; v roce 2014 má minimálně jeden tablet třetina domácností
  5. Rozšíření smartphonů ve společnosti se oproti roku 2013 nezměnilo; smartphone tak vlastní 58 % domácností; 9 % z nich má hned 3 zařízení
Další článek: Podívejte se, jak vypadá tenký iMac s 5K displejem uvnitř

Témata článku: , , , , , , , , , , , ,