UPC navyšuje objem stahovaných dat u všech internetových nabídek o sto procent

Praha, 31. ledna 2007. Zákazníci UPC Vysokorychlostního internetu mohou od 1. února stahovat dvakrát více dat. Společnost totiž s okamžitou účinností navyšuje objem doporučených stahovaných dat u všech svých internetových nabídek o sto procent. Ceny za jednotlivé nabídky internetových služeb se přitom nemění.
UPC navyšuje objem stahovaných dat u všech internetových nabídek o sto procent

UPC tak v krátké době již po třetí vylepšuje uživatelské pohodlí zákazníků svého vysokorychlostního internetu: Před navýšením objemu dat společnost nabídla  službu UPC Smart Guard – komplexní balíček bezpečnostních programů a dále možnost registrace koncového zařízení uživatele internetu UPC pomocí SMS zprávy.

„Společnost tímto krokem  opět prokazuje liberální a vstřícný  přístup k zákazníkům a svůj zájem na tom, aby poměrem šíře nabídky/kvalita/cena  průběžně patřila  na domácím trhu k těm nejlepším a zákaznicky nejatraktivnějším“, komentuje nejnovější krok UPC její generální ředitel Václav Bartoň a dodává: „navýšení objemu dat nás v tomto ohledu řadí na absolutní špici i ve srovnání s největším domácím poskytovatelem ADSL“.

Změny doporučeného objemu dat se prozatím netýkají internetových služeb společnosti Karneval, nového člena skupiny  UPC v České republice.

Vysokorychlostní internet UPC je co do počtu zákazníků nejrozšířenější vysokorychlostní kabelovou internetovou službou v České republice. Mezi jeho přednosti patří především stálé připojení 24 hodin denně za pevně stanovenou částku, mnohonásobně rychlejší přenos dat než při použití telefonní linky, kompletní instalace, kterou provádí vyškolený technik UPC, výhodný poměr technická kvalita/výkon/cena, modem propůjčený zdarma a žádné další nutné náklady, např.  poplatky za telefon. S jednotlivými nabídkami jsou dále spojeny další bezplatné výhody jako e-mailové adresy s různým počtem aliasů, volný prostor pro vlastní stránku, volný prostor pro  poštovní schránku (mailbox) a exkluzivní přístup na portál upclive s diskusními skupinami, počítačovými hrami, aktuálním zpravodajstvím a řadou zajímavých kontaktů. K přednostem patří rovněž služby profesionální technické podpory Klientského centra UPC. Internet od UPC je možné si předplatit samostatně, bez objednávky kabelové televize či telefonních služeb. V kombinaci s ostatními službami ovšem může zákazník získat výraznou slevu. V dubnu roku 2005  a 2006 oznámila společnost Digimark na základě svého nezávislého výzkumu, že internetová služba UPC je nejoblíbenější internetovou službou v České republice.

Váš názor Další článek: UPC navyšuje objem stahovaných dat

Témata článku: Internet, Nezávislá televize, Nejlepší televize, UPC televize, Guard, Televize technika 32 smart


Určitě si přečtěte

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 116

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

** Na trh míří první levné Wi-Fi 6 routery ** Nabídka zařízení, zejména notebooků, každý den roste ** Poradíme, jak nejlépe přejít s domácností na Wi-Fi 6

Tomáš Holčík | 28

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

Podívejte se, jak vypadá mikrofon nebo blecha pod elektronovým mikroskopem

** Z Brna pochází třetina světové produkce elektronových mikroskopů ** První československý kus vyrobila Tesla už v 50. letech ** Dnes na ni navazuje třeba brněnský Tescan

Jakub Čížek | 19


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky