UPC zásadně navyšuje rychlosti všech internetových služeb

Praha 28. března 2007. Společnosti UPC a Karneval Media od 1. dubna 2007 zásadním způsobem navyšují rychlosti svých internetových služeb pro nové zákazníky na sítích UPC a pro současné a nové zákazníky na síti Karneval a to jak v příchozím (Download), tak v odchozím (upload) směru.
UPC  zásadně navyšuje rychlosti všech  internetových služeb

Příchozí rychlost dosáhne u nejnižší nabídky  2,048 Mbit/s  a u nejvyšší pak  16,384 Mbit/s.  Odchozí rychlost se pak bude pohybovat v rozmezí 256 kb/s – 1,024 Mbit/s.  Současným zákazníkům  UPC budou nové rychlosti zavedeny postupně, a to  během následujících tří měsíců. Zákazníci internetové služby Karneval Turbo, kde se rychlosti nemění, pak  mohou bez jakýchkoliv poplatků přejít okamžitě na aktuálně platnou nabídku podle vlastní volby. U obou společností pak dále dojde ke snížení ceny nabídky Extreme o 321 Kč  z 1999 Kč na 1678 Kč. Ceny za ostatní nabídky zůstávají stejné. V dubnu bude v obou sítích ukončena nabídka Plus  a její předplatitelé získají vyšší typ nabídky - Extreme -  za stejnou cenu. Vysokorychlostní  internet v kabelových sítích obou společností  tak bude ve svých hlavních parametrech – v rychlostech a zejména ve FUP – mnohem  výhodnější než srovnatelná nabídka ADSL.

„Před měsícem jsme razantně navýšili tzv. limity a nyní přišlo stejně razantní navýšení rychlostí. Obě společnosti  budou, počínaje dubnem,  nabízet celkem sedm různých špičkových  internetových služeb, z nichž si může vybrat kdokoliv podle  svých finančních a časových možností i podle požadavků na technické parametry. Naše internetové služby zůstávají přes veškeré změny  trhu na  vrcholu díky šíři a výhodnosti  nabídek  a poměru cena/ rychlost/ kvalita/ zákaznické zázemí,“  komentuje změny generální ředitel společnosti UPC a  jednatel společnosti Karneval Média  Václav Bartoň a dodává: „Rychlost a doporučený objem přenášených dat – tedy to, co uživatele nejvíce zajímá, jsou ve srovnání s ostatními provozovateli internetových služeb více než konkurenceschopné. Naše internetové  nabídky navíc neobsahují  žádné skryté podmínky, omezení na určitou dobu, dodatečná zpoplatňování, a různá „jestliže“ a „když“, nejlépe psaná malým písmem na rubu smlouvy.Takovéto berličky jsou pro obě firmy nedůstojné.“

Navyšování bude probíhat vždy po celý příslušný měsíc, tj. nikoliv k jeho prvnímu dni. Tarify  TURBO 1M, 3M, 5M a 7M v síti Karneval se nenavyšují. Jejich uživatelé mohou bez jakýchkoliv poplatků přejít okamžitě na aktuální tarify podle vlastní volby.

Témata článku: Internet, Razantní snížení, Časový limit, Stejné parametry

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí