UnixWare 7 ZCELA zdrama

31. května 1999
Kšefty na síti
Společnost SCo nabízí OS UnixWare 7 českým a slovenským uživatelům ZCELA zdrama
UnixWare 7 ZCELA zdrama
Společnost SCO oznámila, že novou verzi jejího OS UnixWare 7 mohou pro osobní a nekomerční použití získat všichni zájemci z České a Slovenské republiky zcela zdarma po zaslání požadavku na E-mail adresu czech@sco.com resp. slovakia@sco.com.

Free SCO UnixWare je licence na používání plně funkční jednouživatelské verze serveru UnixWare, což je vyspělý OS typu Unix běžící na počítačích začínajících u standardních PC vybavených procesory Intel až po nejvýkonnější pracovní stanice, specializované servery a vývojové systémy.

Mimo tradičních vývojových prostředků a vývojových nástrojů známých ze systému Unix Free SCO UnixWare obsahuje služby pro Internet a plnou síťovou podporu protokolu TCP/IP. Služby pro Internet obsahují vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli rychle vybudovat a provozovat Internet nebo WWW server. Program Netscape Navigator Gold 3.0, jež je dodáván jako součást Free SCO UnixWare, umožňuje vyhledávat informace na síti Internet a vytvářet své vlastní WWW stránky Netscape FastTrack Server 2.0, také součást dodávky, vám umožňuje provozovat váš vlastní www server. Všechny tyto prostředky jsou zajištěny rychlým a spolehlivým transportem poskytovaným protokolem PPP implementovaným společností Morning Star Technologies. Mezi další síťové prostředky, které dostanete se systémem, patří protokoly IPX/SPX, SMTP, POP, služby DNS a souborový systém NFS.

Vývojové nástroje dodávané s produktem Free SCO UnixWare obsahují překladače C a C++ včetně kompletní množiny knihoven a aplikačních rozhraní, debugerů a ostatních prostředků pro vývoj a testování programového kódu.

Nekomerční uživatelé mohou získat instalační CD zcela zdarma po zaslání žádosti na E-mail adresu slovakia@sco.com (pro obyvatele Slovenské republiky) a czech@sco.com (pro zájemce z České republiky). Tato nabídka na zcela bezplatnou dodávku OS SCO Unix platí od 1. června do konce září 1999.

Před instalací musí uživatel získat licenci na Free SCO UnixWare pro nekomerční použití. Licenci získá zdarma přes Internet. Free SCO UnixWare nemůže být upgradován nebo relicencován na multi-uživatelský systém.

O společnosti SCO
SCO je světová jednička mezi dodavateli OS typu Unix a špičkový poskytovatel síťového programového vybavení, jež umožňuje klientům všech druhů, včetně počítačů PC, grafických terminálů, NC počítačů přístup z rozhraní Webtop k životně důležitým aplikacím běžícím v podniku na všech druzích serverů. SCO vytvořila programové vybavení Tarantella, což je první aplikační broker pro síťové výpočty. Společnost SCO prodává a podporuje své produkty v rámci světové sítě distributorů, reselerů, systémových integrátorů a značkových výrobců. Více informací o společnosti a jejich výrobcích naleznete na domovské stránce firmy SCO s adresou http://www.sco.com.
Diskuze (1) Další článek: Kšefty na síti

Témata článku: Internet, Free, Síťový nástroj, Transport, Broker, Síťový protokol


Určitě si přečtěte

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

** Dnes končí podpora Windows 7 a systém formálně umírá ** Co to ale znamená v praxi a bude mi PC fungovat i zítra? ** A mohu i v lednu 2020 zdarma přejít na Windows 10?

Jakub Čížek | 118

USA rozdávají chudým dotované telefony s Androidem. Jsou z Číny a plné virů

USA rozdávají chudým dotované telefony s Androidem. Jsou z Číny a plné virů

** Chudí Američané mohou dosáhnout na dotovaný mobil ** Jeden takový rozdává třeba tamní Virgin Mobile ** Má to jeden háček. Je prošpikovaný malwarem

Jakub Čížek | 42

České Rajče je stále plné dětských nahotin. Student pomocí A.I. analyzoval miliony fotek

České Rajče je stále plné dětských nahotin. Student pomocí A.I. analyzoval miliony fotek

** Rajče.net má odjakživa problémy s choulostivými fotkami dětí ** Student zlínské univerzity analyzoval jeho katalog ** Neuronová síť doposud prozkoumala 6 milionů snímků

Jakub Čížek | 73Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu