Unipetrol Austria zvolila SAP Business One za svůj nový ERP systém pro sjednocení a řízení klíčových firemních procesů

Pardubice, 12. ledna 2007 - Společnosti SAP ČR a Versino CZ oznámily, že dokončily implementaci řešení SAP Business One ve společnosti Unipetrol Austria Handelsgesellschaft m.b.H ve Vídni. Rutinní provoz byl zahájen od 2. ledna 2007.
Unipetrol Austria zvolila SAP Business One za svůj nový ERP systém pro sjednocení a řízení klíčových firemních procesů

Unipetrol Austria Handelsgesellschaft m.b.H je 100% vlastněnou dceřinou společností firmy UNIPETROL TRADE a.s., která je součástí holdingu UNIPETROL. Společnost Unipetrol Austria Handelsgesellschaft m.b.H působí v sektoru chemického průmyslu zejména v oblastech dodávek  petrochemie, agrochemie a kvalifikované chemie. Ve všech těchto oblastech patří mezi nejvýznamnější obchodní firmy v Rakousku.

„SAP Business One má snadné ovládání, je uživatelsky přívětivý a očekáváme, že s ním dosáhneme vyšší efektivity, včetně poskytování lepších služeb našim zákazníkům,“ řekl Viktor Vlkovsky, ředitel společnosti Unipetrol Austria Handelsgesellschaft m.b.H.

SAP Business One je cenově dostupné řešení k řízení podnikových procesů speciálně navržené pro malé a středně velké firmy do 150 zaměstnanců. Software může být zaveden velmi rychle a poskytuje okamžitý přístup k nejdůležitějších informacím pro podnikání, a to díky intuitivnímu, jednoduchému reportingu.

SAP Business One byl zvolen časopisem Small Business Technology Magazine za technologický produkt roku 2005.
Více informací na www.sap-sme.cz nebo www.versino.cz.

Témata článku: Software, Trade, Technologický byznys, Austria, Reporting, One X, Viktor, Rakousko, Dceřiná firma

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje