Unie posluchačů se představuje

Unie posluchačů se představuje

Na české scéně autorských organizací se objevil nový, unikátní subjekt. Je jím Unie posluchačů – autorská organizace posluchačů České republiky. Jde o první organizaci, která se rozhodla chránit zájmy konzumentů kultury.

Chráníme i vaše práva

Naším cílem je zajistit posluchačům stejná práva jaká mají hudebníci, interpreti a jako poslední i mistři zvuku. Pouze díky jejich potlesku, pískotu, či dokonce jásotu mají koncerty a jiné kulturní akce tu správnou atmosféru. Tím se stávají nezbytnou součástí uměleckého výkonu a vzniká jim tak nárok na autorskou odměnu.

Jak fungujeme?

Unie posluchačů má stanovený sazebník, kterým se řídí při stanovování výše autorských poplatků. Ten naleznete spolu s dalšími informacemi na našich stránkách – www.unieposluchacu.cz. Unie posluchačů hájí práva až deseti milionů českých posluchačů a diváků. Budeme ale rádi, pokud nám na sebe jednotliví posluchači zašlou kontakt nebo se zaregistrují ve fóru na našich internetových stránkách. V něm naleznou nejen dostatek prostoru pro vyjádření svých názorů nejen na fungování Unie posluchačů, ale také na fungování ostatních autorských organizací. Unie posluchačů tímto diváky, posluchače a další návštěvníky kulturních akcí vyzývá, aby o svých návštěvách informovali jak nás prostřednictvím výše zmíněného fóra, tak i přímo ostatní autorské organizace. Jednoduše z každé akce, které se zúčastníte, zašlete fotografii sebe sama (nejlépe jak tleskáte nebo se jinak aktivně projevujete) i na e-mailové adresy všech autorských organizací v České republice.

Buďte u toho

Sledujte stránky www.unieposluchacu.cz, kde vás budeme informovat o aktuálním dění. Nezapomeňte se aktivně zapojit do diskusí v našem internetovém fóru.

Další článek: Na YouTube vzniká unikátní symfonický orchestr

Témata článku: Správné fungování, Organizace, Atmosféra

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší