Unicorn vyvine obchodní ePortál pro společnost ČEPS

Praha, 7. 12. 2006 - Webový systém nabídne komfortní prostředí pro uživatele a vysokou míru zabezpečení Unicorn zvítězil ve výběrovém řízení na dodavatele projektu ePortál společnosti ČEPS, a.s., provozovatele přenosové soustavy ČR pro distribuci elektrické energie. Nové řešení nahradí stávající podnikový informační systém pro podporu obchodních procesů spojených se zajišťováním podpůrných a přenosových služeb. ePortál společnosti ČEPS bude do komerčního provozu uveden v lednu 2008.
Unicorn vyvine obchodní ePortál pro společnost ČEPS

„Vývoj podnikového informačního systému pro zákazníka, jakým je ČEPS, představuje náročný proces, který vyžaduje maximální soustředění,“ uvedl Vladimír Kovář, generální ředitel a předseda představenstva společnosti Unicorn. „Věříme, že zaměstnanci ČEPSu za rok ocení možnosti a pohodlí, které jim náš produkt nabídne, stejně jako další systémy, které jsme do ČEPSu dodali.“

Systém je navržen tak, aby odpovídal standardním pracovním procesům – jeho součástí budou moduly Elektronické výběrové řízení na podpůrné služby, Denní trh s podpůrnými službami, Příprava provozu, Vyhodnocení trhu s podpůrnými službami a regulační energií a Vnitrodenní obchod s přenosovými kapacitami.

Přístup k systému prostřednictvím webového prohlížeče bude umožněn nejen zaměstnancům společnosti ČEPS, ale formou webové služby také všem účastníkům trhu s elektřinou v České republice. Významnou součástí systému je zabezpečení citlivých obchodních dat podle přísných standardů Evropské unie, ePortál tak bude podporovat ověřování identity uživatelů prostřednictvím moderních elektronických certifikátů.

Témata článku: Web, Prohlížeče, Významná součást

1 komentář

Nejnovější komentáře

  • někdo 18. 12. 2006 22:27:16
    To bude zase prasárna, jako obvykle :)
Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?