Unicorn vyškolil pro SAF nový vývojářský tým

Unicorn vyškolil pro SAF nový vývojářský tým

Největší česká softwarová společnost UNICORN zrealizovala pro slovenskou firmu SAF Simulation, Analysis and Forecasting Slovakia s.r.o. (SAF) unikátní vzdělávací projekt. V rámci zakázky vybrala a kompletně vyškolila pro SAF nový tým vývojářů na platformě Java. Výběr a vyškolení osmi vývojářů prostřednictvím vzdělávacího produktu Unicornu Java Hatchery proběhlo v rekordně krátkém čase v květnu a v červnu letošního roku.

Celý projekt začal úvodním workshopem, kde se specifikovali vstupní a výstupní požadavky na účastníky Hatchery. Specialisté z Unicornu poté provedli nábor potenciálních uchazečů a jejich pětitýdenní teoretické i praktické školení podle zadání SAF. V rámci školení převládala praktická část, jejíž hlavní náplní bylo řešení konkrétní úlohy z praxe. Dalším krokem bylo ověření znalostí absolventů a jejich akceptování zadavatelem. V poslední fázi úspěšní absolventi podepsali pracovní smlouvu se společností SAF.

 Unicorn Hatchery je novou, unikátní formou výuky. Jde o komplexní výcvik, který propojením praktické a teoretické složky výuky plně připravuje účastníky pro práci v cílové roli. Obsahuje samostatné výukové programy například pro vývojáře, analytiky nebo testery. Každá role je popsána pomocí tzv. elementů know-how, které obsahují deklaratorní požadavky na znalosti absolventů specifikované zadavatelem. Každý vzdělávací program je ukončen testováním znalostí popsaných v elementech know-how, což generuje měřitelné výsledky a umožňuje hodnotit přínosy celého procesu. Zákazník může využít některý ze standardních programů nebo si nechat vyvinout program dle svých požadavků.

Základní principy vzdělávacího programu Hatchery vycházejí z dlouholetých zkušeností společnosti UNICORN, kde byl tento typ vzdělávání zaveden v roce 2003 a úspěšně jím prošlo více než 450 zaměstnanců, většinou absolventů středních a vysokých škol.

O společnosti UNICORN

Unicorn je moderní dynamická skupina společností a největší český softwarehouse poskytující komplexní služby a řešení v oblasti vývoje a implementace podnikových aplikací a informačních systémů.

Skupina byla založena v roce 1990 a dnes ji zastřešuje Unicorn a.s., která ve spolupráci se sesterskou společností Vigour disponuje největším vývojovým týmem s více než tisícem ICT odborníků. Společnost má své pobočky a vývojová centra v Čechách, na Slovensku, v Rusku, ve Velké Británii a Skandinávii. Její rozsáhlé technologické a business know-how jí umožňuje realizovat projekty po celém světě, avšak především v zemích Evropské unie. Zárukou kvalitních služeb je spolupráce se silnými technologickými partnery a certifikace ISO 9001:2000. Od svého vzniku působí Unicorn především ve finančním a telekomunikačním sektoru, utilitách a v řadě dalších oblastí.

Tato i všechny ostatní tiskové zprávy společnosti Unicorn jsou k dispozici na adrese http://www.unicorn.eu/cz/press.

Váš názor | Sunbird a Lightning 0.9: organizace času v podání Mozilly

Témata článku: Pracovní fáze, Unicorn, Největší projekt, Znalost, Úvodní oblast, Komplexní projekt

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší