Unicorn uspěl v žebříčku Českých 100 nejlepších

20. prosince 2006
I Opera dostává filtr proti phishingu
Unicorn se dostal do první dvacítky jubilejního 10. ročníku soutěže Českých 100 nejlepších, která hledá české firmy s mimořádnými ekonomickými výsledky a pozitivním vlivem na celou společnost. Letos se Unicorn umístil na 15. místě, které sdílí s českým zastoupením telekomunikačního operátora T-Mobile. Obě společnosti získaly stejný počet nominací.
Unicorn uspěl v žebříčku Českých 100 nejlepších

Ve srovnání s loňským a předloňským ročníkem si Unicorn polepšil o osm, resp. o 14 míst. Unicorn dosáhl také umístění na předních pozicích v dílčích kategoriích Dynamický růst a Informační a komunikační technologie.  Mezi firmami oceněnými v soutěži Českých 100 nejlepších je zároveň celá řada zákazníků společnosti Unicorn.

„Ocenění společnosti Comenius nás teší, stejně jako umístění na stejné úrovni, jaké dosáhl největší český mobilní operátor,“ uvedl Vladimír Kovář, generální ředitel a předseda představenstva společnosti Unicorn.

Soutěž Českých 100 nejlepších pořádá Comenius, pan-evropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci již od roku 1996 s cílem najít, vybrat a veřejně ocenit české (v ČR zaregistrované) firmy, podniky, či společnosti z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozitivně pozoruhodných výsledků. Jediným měřítkem hodnocení soutěže jsou počty nominací osobnostmi společenského a hospodářského života České republiky.

Témata článku: Unicorn, Evropská úroveň, Nejlepší místo, Mimořádná spolupráce, Jediný cíl

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje