Unicorn partnerem pro implementaci Oracle E-Business Suite

17. ledna 2003
Jak vytvořit ergonomickou myš
Unicorn významně rozšiřuje své dlouholeté partnerství se společností Oracle a stává se českým partnerem pro implementaci Oracle E-Busines Suite ve finančním a veřejném sektoru a v oblasti utilit.
Unicorn partnerem pro implementaci Oracle E-Business Suite

Společnost Unicorn Applications, součást skupiny Unicorn, se stala českým partnerem společnosti Oracle Czech s.r.o. pro implementaci řešení Oracle E-Business Suite a jeho následnou podporu ve finančním a veřejném sektoru a v oblasti utilit, a navázala tak na dlouholetou spolupráci a partnerství se společností Oracle.

 

V rámci tohoto partnerství bude mít Unicorn přístup k vývojářským licencím produktů Oracle, spolupráci v oblasti technické podpory, informačním zdrojům a odborným školením. Unicorn přináší do partnerského vztahu 12leté zkušenosti z celé řady odvětví, reference na českém trhu, rozsáhlé know-how a špičkové technologické zázemí.

 

O Oracle E-Business Suite

Oracle E-Business Suite je integrovaná sada internetových obchodních aplikací, která automatizuje klíčové obchodní procesy ve firmě. Sada aplikací Oracle E-Business Suite optimalizuje všechny oblasti businessu od marketingu, prodeje a služeb, přes správu kontraktů a objednávek, navrhování produktů, až po správu nákupu, dodavatelských řetězců, výroby, účetnictví, projektů, lidských zdrojů a automatizaci zákaznických služeb.

Oracle E-Business Suite nabízí zákazníkům rovněž bezkonkurenční možnost volby a flexibilitu při implementaci obchodních aplikací. Jeho otevřená architektura a jednotný datový model umožňují nasazovat aplikace jako jednotlivé moduly - řešení obchodního procesu -nebo jako celou integrovanou sadu. Oracle E-Business Suite je dodáván buď jako tradiční software na discích CD-ROM nebo též jako online služba.

 

O společnosti Oracle

Oracle je vedoucím dodavatelem softwaru pro informační management a druhou největší softwarovou společností na světě s ročním obratem 11 miliard USD. Společnost Oracle nabízí svá aplikační řešení a databáze s příslušnými konzultacemi, školeními a službami technické podpory ve více než 145 zemích světa. Více informací naleznete na www.oracle.com/cz.

 

O společnosti Unicorn

Unicorn je moderní, dynamická skupina společností zaměřující se na poskytování komplexních služeb v oboru informačních systémů (IS) a informačních a komunikačních technologií (ICT).

Posláním celé skupiny je přinášet jejím zákazníkům konkurenční výhodu a vysokou přidanou hodnotu prostřednictvím špičkových informatických řešení, produktů a služeb v následujících oblastech: projekce a konstrukce informačních systémů, integrace IS, provoz a servis IS, konzultace, školení a vzdělávání, distribuce, standardní řešení, internet a multimédia, infrastruktura a ICT recruitment.

Skupina vznikla založením společnosti UNICORN spol. s r. o. v roce 1990. Dnes celou skupinu zastřešuje UNICORN a. s. se základním jměním 87 milionů Kč. Unicorn dále tvoří společnosti: UNICORN Applications, UNICORN Consulting, UNICORN Distribution, UNICORN Education, UNICORN Multimedia, UNICORN Services, UNICORN Solutions, UNICORN Systems, UNICORN Technologies, Deckard & Penfield, NeatCode, Vigour a zahraniční pobočky na Slovensku, v Chorvatsku a USA.

 

Tato i všechny ostatní tiskové zprávy společnosti UNICORN jsou k dispozici na http://www.unicorn.cz/press

 

 

Kontakty pro tisk:

 

Unicorn, a. s.

Otto Vitouš

Marketingový ředitel

Tel.: 221 400 256

E-mail: otto.vitous@unicorn.cz

 

 

Oracle Czech

Pavlína Mourečková

Marketing Director

Tel.: 221 438 150

E-mail: pavlina.moureckova@oracle.com

 

Váš názor Další článek: Jak vytvořit ergonomickou myš

Témata článku: Hudba, filmy, seriály, Otto, Unicorn, Recruitment, Otta


Určitě si přečtěte

Teachable Machine: Umělá inteligence za pět minut i bez doktorátu z ČVUT

Teachable Machine: Umělá inteligence za pět minut i bez doktorátu z ČVUT

** Pochopit techniky a principy A.I. je složité ** Ale nebojte, jde to i bez doktorátu z IT a matematiky ** Vyzkoušíme generátor neuronových sítí od Googlu

Jakub Čížek | 9

Vyrobíme si falešný Mac mini za tisícovku. Stačí Raspberry Pi a 3D tiskárna

Vyrobíme si falešný Mac mini za tisícovku. Stačí Raspberry Pi a 3D tiskárna

** Vyzkoušíme Raspberry Pi 4 s iRaspbianem ** Operační systém vypadá skoro jako macOS ** Vše strčíme do vlastní stylové krabice

Jakub Čížek | 29

Proč byste měli rozmazávat SPZ aut na fotkách, které vystavujete na web

Proč byste měli rozmazávat SPZ aut na fotkách, které vystavujete na web

** Na fotkách aut nahraných na web je dobré rozmazat SPZ ** Značku dokáže z obrázku přečíst Google i Facebook ** SPZ může naplnit podstatu osobního údaje

Karel Kilián | 75

Šest nejlepších služeb a aplikací pro automatizaci online světa a chytré domácnosti

Šest nejlepších služeb a aplikací pro automatizaci online světa a chytré domácnosti

** Nastavte si automatiku na každodenní rutinní záležitosti ** Propojte online služby a chytrou domácnost ** Vybrali jsme šest nejlepších služeb pro automatizaci

Karel Kilián | 14


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 24 PC zdrojů

Jak využít umělou inteligenci

10 špičkových sluchátek s ANC

Playstation 5 vs Xbox Series X